تبلیغات

قطع دست پسر 12 ساله در چهارشنبه سوری

سخنگوی اورژانس کشور با بیان اینکه تاکنون ۲۷ مورد مصدوم در کل کشور داشتیم، گفت: یک پسر ۱۲ ساله در مراغه دست خود را از دست داد و یک مرد ۴۵ ساله نیز در رباط‌کریم بر اثر صدای انفجار، ایست قلبی کرد.

خبرگزاری فارس: سخنگوی اورژانس کشور با بیان اینکه تاکنون ۲۷ مورد مصدوم در کل کشور داشتیم، گفت: یک پسر ۱۲ ساله در مراغه دست خود را از دست داد و یک مرد ۴۵ ساله نیز در رباط‌کریم بر اثر صدای انفجار، ایست قلبی کرد.

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفت‌وگویی در باره آخرین آمار مصدومین چهارشنبه سوری گفت: تاکنون 27 مورد مصدوم داشتیم که 24 نفر آنها مرد و 23 نفر زن بودند. همچنین رده سنی آسیب‌دیدگان زیر 20 سال است.

وی افزود: تاکنون متآسفانه یک مورد قطع عضو از ناحیه دست، یک پسر 12 ساله در مراغه را داشتیم و مردی 45 ساله نیز در رباط‌کریم تهران بر اثر صدای انفجار ایست قلبی کرد و متأسفانه فوت شد.

خالدی ادامه داد: بیش‌ترین گزارشات مصدومین مربوط به دو استان تهران و فارس است و همچنین شدت‌ آسیب‌ها مربوط به دست‌ها و صورت است.

سخنگوی اورژانس کشور تصریح کرد: نقش والدین در 3 تا 4 ساعت آینده برای کاهش مصدومان بسیار مؤثر است.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار