تبلیغات

8 علامتي که نشان مي‌دهد شريک زندگيتان به شما خيانت مي‌کند!

8 علامتي که نشان مي‌دهد شريک زندگيتان به شما خيانت مي‌کند!

آلامتو/ برخي از اوقات ممکن است احساس کنيد که شريک زندگيتان به شما خيانت مي‌کند اما در اين مورد مطمئن نيستيد. اگر عقيده او را در اين مورد بپرسيد به احتمال زياد پاسخ درست و مناسبي دريافت نخواهيد کرد. هيچ فرد خيانتکاري به کاري که انجام داده است اعتراف نمي‌کند. خوب در چنين شرايطي بايد به دنبال چه چيزي باشيد؟
اگر مي‌خواهيد نشانه‌هاي خيانت را در همسر خود شناسايي کنيد بهتر است در اين مطلب همراه ما باشيد.
آن‌ها عادت غير عادي و جديد در پيامک زدن پيدا کرده اند:
اگر همسر شما هرگز به پيامک زدن علاقه اي نداشته باشد و به طور ناگهاني به اين موضوع روي بياورد ممکن است اتفاقي در اين ميان رخ داده باشد که شما از آن بي اطلاع هستيد. اگر همسر شما در زمان‌هاي غير عادي شروع به پيامک زدن کرد يا براي بررسي پيام‌هاي خود به يک مکان ديگر رفت بايد هوشيار باشيد. اگر ديديد همسرتان براي پيامک زدن به حمام مي‌رود، صبح زود از خواب بيدار مي‌شود يا تا ديروقت پاي تلفن مي‌نشيند بايد به او شک کنيد.
علاقه ناگهاني به موسيقي عجيبي پيدا کرده است:
خوب ممکن است موسيقي که همسر شما به آن گوش مي‌دهد زياد عجيب نباشد اما در برخي از مواقع همسرتان هيچ وقت به چنين موسيقي‌هايي گوش نداده است. به خاطر داشته باشيد که اين موضوع به موسيقي خاصي محدود نمي‌شود. علاقه شديد و ناگهاني به فيلم‌هاي سينمايي، کتاب‌ها يا حتي سرگرمي‌هاي جديد مي‌تواند يک نشانه هشدار دهنده باشد به خصوص اگر همسرتان نخواهد شما را در اين علايق سهيم کند.
تغيير ناگهاني و شديد در ظاهر او ايجاد شده است:
معمولا افراد زماني که ارتقا شغلي مي‌گيرند، به محدوده سني خاصي مي‌رسند يا يک رابطه جديد را آغاز مي‌کنند تغيير خواهند کرد. اگر شريک زندگي شما لباس‌هاي جديدي مي‌پوشد، ادکلن جديد مي‌خرد يا به بدن و اندام خود بيش از حد توجه مي‌کند بايد نگران باشيد.
موارد مالي را پنهان مي‌کند تا ديروقت سر کار است:
تا دير وقت کار کردن يکي از بهانه‌هاي رايجي است که افراد براي پنهان کردن رابطه جديد خود استفاده مي‌کنند. اگر اين تغيير به همراه پنهان کردن جزييات امور مالي بود بايد شک کنيد. نشانه ديگري که در اين زمينه وجود دارد صحبت‌هاي مبهم در مورد کار است. اگر شريک زندگي شما هميشه عادت داشت در مورد کار صحبت کند و به ناگاه از بيان اتفاقاتي که در کارش رخ داده است سر باز مي‌زند ممکن است رابطه جديدي در حال شکل گرفتن باشد.
تغيير زيادي در خلق و خوي او رخ داده است:
معمولا افرادي که به همسر خود خيانت مي‌کنند دچار احساس عذاب وجدان نيز مي‌شوند. اين موضوع از تغييرات ناگهاني در خلق و خويشان کاملا احساس مي‌شود. ممکن است همسر شما گاهي با شما مهربان شود و گاهي سر مسائل کاملا جزئي به جنگ و دعوا بپردازد. معمولا افرادي که خيانت مي‌کنند به دنبال آغاز بحث هستند و از اين روش براي دور شدن از همسر خود و شروع رابطه جديد استفاده مي‌کنند.
همانند يک فرد کاملا متفاوت رفتار مي‌کند:
همسر شما ممکن است به کلي از ورزش کردن بيزار باشد اما به ناگاه به باشگاه مي‌رود. يا اينکه ممکن است تعطيلات آخر هفته را با شما نگذارند. همچنين ممکن است همسرتان به طور ناگهاني به رابطه جنسي علاقه شديدي نشان دهد يا کلا علاقه و تمايلش را به اين رابطه از دست بدهد.هر تغيير بزرگي که در همسرتان ديديد بايد به دقت بررسي کنيد. اگر همسرتان به شما خيانت نکرده باشد نيز بهتر است شک خود را برطرف کنيد. البته مراقب باشيد با اينکار رابطه خود را خراب نکنيد.
به طور ناگهاني محافظه کار مي‌شوند و مواردي را پنهان مي‌کنند:
زماني که شريک زندگيتان رمز گوشي خود را تغيير مي‌دهد يا بر روي ساير لوازم الکتريکي‌اش رمز مي‌گذارد بايد مراقب باشيد. ممکن است در حال حاضر با فرد ديگري در ارتباط باشد و بخواهد مواردي را از شما پنهان سازد.
احساس مي‌کنيد خيانتي رخ داده است:
برخي از اوقات هيچ نشانه اي از خيانت وجود ندارد اما شما در درون خود احساس مي‌کنيد رفتار همسرتان تغيير کرده است و به شما خيانت مي‌کند. اگر چنين احساسي داشتيد بهتر است خيلي زود دست به کار شويد و از بروز مشکلات بعدي جلوگيري نماييد.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: آلامتو

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.