تبلیغات

چند می گیری هفت سین بچینی؟/ سفره هفت سین با ظروف طلا کوب

کار شرکت های خدماتی طراحی سفره های هفت سین این روزها سکه است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سفره هفت سین که به رسم دیرینه در خانه ایرانیان برپا می‌شود نوید از فرارسیدن سال نو هجری شمسی دارد.

چیدن سفره هفت سین که روزگاری نماد پارس و پارسی بوده این روزها به یک تشریفات هزینه بر ، برای برخی خانواده ها تبدیل شده و  اشتغالزایی هم کرده است "شرکت های خدمات طراحی و اجرای سفره هفت سین"که این روزها همانند دکتر های معروف، برای ویزیتشان مدت ها در صف انتظار باشی از پر بودن وقت شان در چیدن سفره هفت سین تان می گویند و وقتشان را برای از مابهترهای شهر می گذارند وهرکدام از این شرکت ها هرچقدر که تیغشان ببرد برای سفره های هفت سین قیمت تعیین می کنند.

بر اساس مشاهدات میدانی خبرنگار ما بازار وضعیت سفره های هفت سین که هنر دست شرکت های خدماتی است از 30 هزار تومان شروع و در صورتی که قرار باشد این سفره ها در مساحت بیشتری گسترده شوند قیمت ها به  300هزار تومان نیز می رسد البته این قیمت ها مربوط به سفره های ساده ای است که چیده می شوند، سفره های هفت سین که با جنس پلی استر در بازار یافت می شوند نیز از قیمت  80هزار تومان تا 600هزار تومان نوروز را برایتان گران تمام می کنند اما اگر بخواهی ظرافت و مجلسی بودن هم چاشنی هفت سینتان کنید  قیمت ها از یک میلیون شروع و به آسمان می رسدالبته برخی از این شرکت ها پیشنهاد ظروف طلاکاری شده را هم به مشتریان خاصشان می دهند تا دست چک ها از جیب ها بیرون بیایید.


اما نباید فراموش کنیم که سفره هفت سین هرچقدر باشد یک مفهوم دارد دور هم جمع شدن برای یک لحظه دل نشین که پیش از هر تجملی سادگی دلها را می طلبد.

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار