تبلیغات

انفجار مهیب در پاساژ قیصریه بازار تهران/آمار مجروحان 39 نفر/علت حادثه مشخص شد+فیلم و تصاویر

ملکی عنوان کرد: هنوز علت وقوع این حادثه مشخص نیست. 


سخنگوی سازمان آتش نشانی اظهار داشت: آتش نشانان عملیات خود آغاز کرده اند و متاسفانه این حادثه تاکنون ۱۲ نفر مجروح به دنبال داشته است.

**حال مصدومان انفجار  وخیم گزارش شده است/ ساعت 18:30

حسن عباسی،سخنگوی اورژانس شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ما درباره جزییات این حادثه گفت:ساعت 17:14 عصر امروز حادثه انفجار کپسول گاز در یک پاساژ طلا فروشی در محدوده بازار  رخ داد.

سخنگوی اورژانس تهران با اشاره به 16 مجروح تاکنون در این حادثه گفت: متاسفانه حال مجروحان این حادثه وخیم گزارش شده است.

عباسی خاطر نشان کرد:‌ تعدادی از از مجروحان به بیمارستان سینا و تعدادی به بیمارستان لقمان منتقل شدند.

به گفته سخنگوی اورژانس تهران؛ 21 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در محل حادثه حضور دارند.

انفجار در پاساژ قیصریه بازار تهران/ 12 مجروح تاکنون

** آمار مجروحان به 24 نفر رسید / ساعت 19:15

اسداله موسوی، مدیر اورژانس تهران اعلام کرد: در پی تماس تلفنی اعلام انفجار در بازار طلافروشان تهران در خیابان پانزده خرداد، یک دستگاه موتور آمبولانس به محل حادثه اعزام شد که 5 دقیقه پس از دریافت تماس در محل حضور یافت. با توجه به گزارش واحد اعزامی، پنج دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس برای انتقال مصدومان به محل حاثه اعزام گردید.

مدیر اورژانس تهران در خصوص تعداد مصدومان این حادثه گفت: خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به همراه نداشته است و 24 نفر از مصدومان به بیمارستان سینا انتقال یافته اند که حال سه نفر از مصدومان وخیم گزارش شده است.

طبق آخرین اخبار، شواهد اولیه حاکی از انفجار کپسول گاز در بازار طلافروشان بوده است.

شایان ذکرست که در بازار طلافروشان تهران، به دلیل عدم وجود لوله کشی گاز شهری، از کپسول های خانگی برای گرم کردن محیط استفاده می شود.

انفجار مهیب در پاساژ قیصریه بازار تهران/آمار مجروحان 39 نفر/علت حادثه مشخص شد+فیلم و تصاویر

انفجار مهیب در پاساژ قیصریه بازار تهران/آمار مجروحان 39 نفر/علت حادثه مشخص شد+فیلم و تصاویر**افزایش آمار مجروحان به 39 نفر / ساعت 19:30

حسن عباسی، سخنگوی اورژانس شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ما با اشاره به آخرین آمار مجروحان انفجار در بازار تهران گفت :‌ متاسفانه آمار مجروحان این حادثه در حال افزایش است و تاکنون 39 نفر از هموطنانمان مجروح و به بیمارستان منتقل شده اند.

**علت حادثه مشخص شد/ ساعت 20:00

سردار ساجدی نیا، فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره علت این حادثه به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت:انفجار پاساژ قیصریه بازار تهران ربطی به مواد منفجره ندارد و احتمالا ترکیبات شیمیایی این انفجار را رقم زده است.

وی ادامه داد: کارشناسان در حال بررسی علت دقیق حادثه هستند.

** رئیس اتحادیه طلا و جواهر:تخلف یک طلا فروش علت انفجار در بازار تهران/ ساعت 20:10

بر اساس گزارش‌های خبری منتشر شده رئیس اتحادیه طلافروشان تهران علت انفجار بازار قیصریه را استفاده یک طلافروش متخلف از یک کپسول برش هوا اعلام کرده است.

به گفته وی هیچ گونه انفجار مواد محترقه وجود نداشته است.

**قاضی شهریاری: انفجار کپسول گاز قطعی نیست/ ساعت 20 :20

بر اساس گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،قاضی شهریاری در گفتگوی خبری خود اعلام کرد:از دقایق اولیه حادثه بازپرس ویژه قتل تهران در محل حضور داشته و تاکنون گزارشی مبنی بر فوت هیچ یک از هموطنان دریافت نشده است.

به گفته سرپرست دادسرای امور جنایی تهران اینکه برخی مدعی شده اند، علت حادثه انفجار کپسول گاز بوده ،این موضوع قطعی نیست و همچنان کارشناسان در حال بررسی ابعاد نامعلوم حادثه هستند.

در حال تکمیل ...

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار