تبلیغات

توضيح عضو کميسيون فرهنگي مجلس از لغو سخنراني اش

توضيح عضو کميسيون فرهنگي مجلس از لغو سخنراني اش

جماران/ نماينده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس با اشاره به ممانعت گروهي از عناصر افراطي از انجام سخنراني‌اش در بندرگز باوجود دريافت مصوبه شوراي تامين، گفت: : اين جريان قطعاً راه خود را پي مي‌گيرد و راه برد-بردي که در سال ۹۲ آغاز شده همچنان ادامه خواهد يافت و عناصر افراطي در انتخابات ۹۶ به حاشيه رانده خواهند شد.

احمد مازني با اعلام خبر ممانعت از انجام سخنراني در بندر گز، اعلام کرد: با وجود اين‌که به‌دعوت فرماندار و ستاد دهه فجر بندر گز براي سخنراني در روز ۲۲ بهمن دعوت شده‌بوديم، در اين راهپيمايي حاضر شديم اما متوجه شديم برخي مخالف انجام اين سخنراني بودند. او گفت: انجام اين سخنراني در شوراي تامين هم مطرح شد و به‌عنوان مصوبه اين شورا اعلام شد که مانعي براي انجام سخنراني نيست اما ظاهراً عواملي که راهي بجز ايجاد محدوديت براي اظهارنظر ياران امام و انقلاب و روشي جز استفاده از فشار نمي‌دانند، بعضاً پشت صحنه و در برخي موارد هم در جلوي صحنه در مقابل ما سنگ‌اندازي کرده و به‌شکلي پيش اقدام کردند که حتي استاندار و فرماندار هم قادر به تامين امنيت و برگزاري اين سخنراني نبودند و درنهايت به‌خاطر حفظ امنيت و وحدت و اتحاد راهپيمايان و حاضران در اين مراسم، اصرار نکرده و از انجام سخنراني خودداري کردم.

نماينده اصلاح‌طلب مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي با بيان اين‌که موضوع گفت‌وگوي ملي را در مجلس مطرح کرده و فراکسيون اميد پيگير اجراي آن است، گفت: بزرگان اصلاحات و اصولگرا به‌دنبال بحث گفت‌وگوي ملي هستند و اين درحالي است که «آشتي» مربوط به زماني که است قهري وجود دارد اما گفت‌وگو ارتباطي به اين مسئله ندارد.

او با تاکيد بر اين‌که محور گفت‌وگو بايد اشتراکات باشد، درباره تاثير راهپيمايي ۲۲ بهمن در تحقق اين هدف گفت: همواره از کساني بودم که بر حضور تمامي آحاد مردم در اين راهپيمايي تاکيد داشته و فکر مي‌کنم اين برخوردها آن‌چنان عمقي ندارد و اين افراد به‌لحاظ بنيه فکري و تاثيرگذاري، عناصر خاصي نيست و نمي‌توانند مانع وحدت، وفاق و انسجام ملي باشند. عضو کميته تخصصي «گفت‌وگوي ملي» در فراکسيون اميد مجلس شوراي اسلامي يادآور شد: با اين حال ممکن است اين سنگ‌اندازي‌ها تاحدودي روند اين مسئله را کُند کند اما به‌اين دليل که پاي اصل انقلاب و اصلاحات ايستاده‌ايم، از اين تلاش‌هاي مذبوحانه متاثر نمي‌شويم.

مازني در پايان تصريح کرد: اين جريان قطعاً راه خود را پي مي‌گيرد و راه برد-بردي که در سال ۹۲ آغاز شده همچنان ادامه خواهد يافت و عناصر افراطي در انتخابات ۹۶ به حاشيه رانده خواهند شد.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: جماران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.