تبلیغات

تخلفات تازه در صندوق ذخیره فرهنگیان

به گزارش افکارنیوز،

اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر با اشاره به آخرین نتایج تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت: هر چه در این تحقیق و تفحص جلوتر می‌رویم ابعاد سوء‌استفاده‌گری اشخاص از این صندوق گسترده‌ و عمیق‌تر می‌شود.

وی تأکید کرد: در روند تحقیق و تفحص مذکور به مسائل جدیدتری از تخلفات دست پیدا کرده‌ایم که نمی‌توان در حال حاضر آنها را اطلاع‌رسانی کرد و احتیاج به زمان دارد.

عباسی با اشاره به اینکه در روند تحقیق و تفحص مذکور متأسفانه به مسائلی که از قبل پیش‌بینی کرده بودیم روبرو شدیم، اظهار داشت: متأسفانه طبق بررسی‌های ما فعالیت بانک سرمایه در فرایند این تحقیق و تفحص به هم ریخته و غیراصولی مشاهده می‌شود. عضو کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا روند بازداشت افراد در این پرونده همچنان ادامه دارد یا خیر گفت: قوه قضاییه مشغول اقداماتی در این رابطه است و ما هم در چهارچوب وظایف خود به برخی مسائل می‌پردازیم. 

عباسی در پایان تأکید کرد: امیدواریم هر چه سریع‌تر با توجه به اطلاعات  و آمار به دست آمده بتوانیم جمع‌بندی‌های لازم را برای این تحقیق و تفحص داشته باشیم و گزارش آن را به مجلس ارائه کنیم.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.