تبلیغات

محموله قاچاق سازمان يافته در گمرک ايران کشف شد

محموله قاچاق سازمان يافته در گمرک ايران کشف شد

مهر/ گمرک ايران از کشف محموله قاچاق سازمان يافته با همکاري پليس آگاهي ناجا خبر داد.

به نقل از گمرک ايران، محموله ترانزيتي مغز گردو که در يک مرحله از گمرک باشماق به منطقه ويژه اقتصادي سرخس ترانزيت شده بود، مجدداً به استناد مجوز قرنطينه نباتي داير بر عودت کالا به مبدأ جهت ترانزيت و خروج از مرز مهران از گمرک سرخس خارج مي شود.

مأموران گمرک که اين محموله را رصد الکترونيکي مي‌کردند به موضوع مشکوک و محموله را رديابي مي‌کنند؛ طبق نقشه از قبل طراحي شده، صاحب کالا قصد تخليه کالا در تهران را داشته است که با هوشياري مأموران خدوم گمرک کشف مي‌ شود.

بلافاصله موضوع جهت اقدام لازم از سوي گمرک سرخس به دفتر نظارت بر ترانزيت گمرک جمهوري اسلامي ايران منعکس که دفتر مذکور، اطلاعات لازم درخصوص مشخصات محل، کاميون و راننده را از سامانه پنجره واحد تجارت فرامرزي استخراج و در اختيار پليس آگاهي نيروي انتظامي جهت انجام اقدامات قانوني و توقيف محموله در محل قرار مي ‌دهد.

پس از آن با تلاش به عمل آمده و اقدام به موقع نيروي انتظامي، متخلفين که با هويت معلوم در شهرستان اسلامشهر اقدام به پاره نمودن سيم چادر کاميون کرده بودند، در حين تخليه کالا دستگير شدند. اين محموله نمونه‌اي از همکاري مشترک گمرک و پليس در کشف محموله‌هاي ترانزيتي قاچاق به شمار مي‌رود که جا دارد از همکاري بسيار خوب پليس آگاهي نيروي انتظامي در اين خصوص تقدير و تشکر به عمل آيد.

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.