تبلیغات

اختصاص وام ۲۰۰ ميليارد توماني قرض‌الحسنه به برخي روستاهاي کشور

اختصاص وام ۲۰۰ ميليارد توماني قرض‌الحسنه به برخي روستاهاي کشور

تسنيم/ معاون رئيس جمهور با اشاره به لايحه دولت براي اعطاي وام قرض‌الحسنه به مبلغ يک و نيم ميليارددلار از محل صندوق توسعه ملي به روستائيان و عشاير کشور گفت:در برخي روستاها بيشتر از ۲۰۰ ميليارد تومان وام مشارکت قرض‌الحسنه اعطا مي‌شود.

سيدابوالفضل رضوي امروز در مراسم اختتاميه دومين نمايشگاه توانمندي‌هاي روستائيان و عشاير در محل نمايشگاه بين‌المللي تهران اظهار کرد: روستا توليدگاه فرهنگ، غذا، صنايع دستي و آداب و رسوم براي کشور است و روستائيان توليدکننده امنيت غذايي کشور هستند.

وي افزود: 25 درصد گوشت قرمز مورد نياز و 90 درصد توليد گندم کشور در روستاها و توسط روستائيان و عشاير تامين مي‌شود.

معاون توسعه روستايي و مناطق محروم رئيس جمهور ادامه داد: مراکز گردشگري ايران در ترکيه و کشورهاي ديگري که برخي از مردم به آنجا سفر مي‌کنند وجود ندارد و بايد توجه داشت که روستاهاي کشور مناطق بسيار مناسبي براي گردشگري هستند.

* اولين مرکز عرضه محصولات روستايي با وسعت هزار هکتار ابتداي جاده تهران - شمال ايجاد مي‌شود
رضوي تصريح کرد: براي روستائيان در مرکز کشور و مراکز استانها جايگاه دائمي فروش و نمايشگاه عرضه مستقيم محصولات آنها ايجاد مي‌شود که براساس هماهنگي‌هاي به عمل آمده اولين جايگاه در ابتداي جاده تهران - شمال در وسعتي بالغ بر هزار هکتار ايجاد مي‌شود.

وي افزود: اين مراکز با مشارکت روستائيان و عشاير ايجاد مي‌شود تا ديگر محصولات آنها خراب نشود و کالاهاي توليد شده آنها به صورت مستقيم در اختيار مصرف‌کنندگان قرار گيرد.

معاون توسعه روستايي و مناطق محروم رئيس جمهور ادامه داد: در ساير مرکز استانها نيز مراکز عرضه مستقيم محصولات توليدي روستائيان و عشاير ايجاد مي‌شود و اراده دولت و بهبود وضعيت عرضه توليدات روستايي و عشايري است.

رضوي يادآور شد: کلاسهاي آموزشي با همکاري دستگاه‌هاي ذيربط براي آموزش بسته‌بندي کالاهاي توليد شده روستائيان و عشاير به صورت مجاني در روستاها برگزار مي‌شود.

وي با اشاره به تقديم لايحه يک و نيم ميليارد دلاري وام روستايي عشايري به مجلس شوراي اسلامي گفت: اين لايحه براي اعطاي وام با کارمزد تک‌نرخي 3 تا 4 درصد به روستائيان و عشاير کشور تقديم مجلس شده است که بعد از تصويب برنامه ششم که اميدواريم نمايندگان آن را تصويب کنند.

معاون توسعه روستايي و مناطق محروم رئيس جمهور افزود: در برخي روستاها بيشتر از 200 ميليارد تومان وام مشارکت قرض‌الحسنه در اختيار روستائيان و عشاير کشور قرار مي‌گيرد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: تسنيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.