تبلیغات

برانکو هم باعث استعفاي کي‌روش شد‌، هم برنامه ليگ را به هم زد

برانکو هم باعث استعفاي کي‌روش شد‌، هم برنامه ليگ را به هم زد

کاپ/ مسئول برگزاري مسابقات ليگ برتر گفت: اگر مي دانستيم قرار است اين اتفاقات بيفتد ديگر برنامه ليگ را عوض نمي کرديم.
به گزارش کاپ سعيد فتاحي درباره اتفاقات رخ داده در روزهاي اخير و اعتراض مربي پرسپوليس اظهار داشت: در بهمن ماه گذشته دو تقويم پيشنهادي به سرمربيان تيم ها داديم. 14 تيم تاييد کردند. همچنين اردويي در تيرماه مورد نظر کي روش بود اما به دليل اعتراض مربيان تيم ها اين اردو لغو شد. به اين ترتيب قرار شد از 30 مرداد تا 16 شهريور که تعطيلات ليگ بود، يک هفته اردوي تيم ملي بيشتر شود.
وي افزود: بعد از بازي سوريه که سر تيم ملي ايران را بريدند و کنفدراسيون فوتبال آسيا دو امتياز ما را گرفت، برنامه تغيير کرد. به اين ترتيب کي روش گفت که مي خواهيم از يازدهم تا بيستم اردويي داشته باشيم. همه رقباي ما هم در اين تاريخ اردو هستند. مثلا ازبکستان دو بازي دوستانه در تعطيلات ژانويه دارد و قطر و چين هم بازي دوستانه داشتند.
مسئول برگزاري مسابقات ليگ برتر تصريح کرد: اين اردو در اول فصل نبود و بعد از بازي با سوريه چنين تصميمي گرفته شد. من با خوردبين قبلا درباره اردو صحبت کردم و او گفت اين اردو طولاني است. با کي روش صحبت کرديم و او سه روز از اردوي خود کم کرد. با تعاملي که با برانکو کرديم، بازي پرسپوليس را از 21 دي به 24 دي انتقال داديم. اين توافق در 28 آذر صورت گرفت و اصلا اين طور نبود که سه روز قبل از اردو، چنين خبري را به تيم ها بدهيم. نمي دانم چه اتفاقي افتاد که برانکو قبل از اردو به بازيکنانش تبريک گفت که 7 نفر از آن ها به تيم ملي دعوت شده اند و ناگهان نظرش عوض شد و يک تراژدي در فوتبال ايران به وجود آورد. اميدوارم کي روش استعفايش را پس بگيرد. اگر مي دانستيم قرار است اين اتفاقات بيفتد ديگر برنامه ليگ را عوض نمي کرديم.
فتاحي اذعان داشت: ما حتي به برانکو گفتيم که اگر مي خواهيد به جاي 24 دي، در 25 دي بازي را برگزار خواهيم کرد. اما او گفت چون مي خواهيم بازي روز جمعه باشد، 24 دي بازي مان را برگزار کنيد.
وي افزود: اعتراض برانکو بي مورد بود. ما به برانکو گفته بوديم با توجه به برگزاري مسابقات باشگاههاي آسيا هر برنامه بهتري که مدنظر دارد به ما بدهد. ضمنا ما در جلسه رسمي در حضور مديرعامل باشگاه به وي گفتيم و تمام اين ها مکتوب صورت گرفت. طاهري هم در اين جلسه بود و اين توافق را امضا کرد.
فتاحي بيان داشت: امسال سازمان ليگ براي کم شدن تعطيلات، شرايط تعطيلات و برگزاري ليگ و جام حذفي را مثل تيم ها و ليگ هاي اروپايي کرده بوديم يعني در هنگام تعطيلات ليگ، جام حذفي را برگزار کرديم.
مسئول برگزاري مسابقات ليگ برتر در خاتمه درباره فشردگي مسابقات نيم فصل دوم اذعان داشت: نيم فصل دوم، تنها يک مقصر دارد که آن کنفدراسيون فوتبال آسياست. الان استقلال بايد در پلي آف بازي کند. خدا را شکر که پرسپوليس ديگر نبايد در پلي آف بازي کند. AFC روز دوم و سوم بازي گذاشته و هفته بعد از آن هم بازي گذاشته است و ما نمي توانيم بين اين بازيها، بازي بگذاريم. بازي بعدي هم 23 و 24 اسفند است و در اين مدت فقط دو بازي مي توان برگزار کرد. اين کنفدراسيون برنامه هاي خود را با شرق آسيا تطبيق مي دهد و اين مساله دست ما را مي بندد. ما مجبوريم به صورت فشرده برنامه ريزي کنيم. لازم است ما با نمايندگان ايران در آسيا، تعامل کنيم ولي هر کسي برنامه بهتري از برنامه ما دارد، حتما به ما بگويد و استقبال مي کنيم.منبع: کاپ

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.