تبلیغات

خاطره خواندنی نوه امام خمینی (ره) از دربی 3 بر 2 و هت تریک زاید

ورزش > فوتبال ملی - تماشاگران امروز نوشت؛ نوه امام خمینی(ره) خاطرات فوتبالی جالبی تعریف می کند.

مرتضی اشراقی که به فوتبال علاقه زیادی دارد و به شدت برنامه های فوتبالی را پیگیری می کند، در این باره می گوید: «من مشتری پر و پا قرص برنامه نود هستم. در مسابقه اس‌ام‌اسی آن هم شرکت می‌کنم. فکر کنم الان در باشگاه دویست‌تایی‌ها باشم.» او درباره آخرین دربی ای که در ورزشگاه دیده، می گوید: «آخرین دربی که رفتم بازی 3 - 1 بود که استقلال پرسپولیس را برد (سال 1374). بازی ایران و عربستان دوره علی دایی را هم رفتم. در دهه هفتاد هر بازی‌ای بود، می‌رفتم. یعنی حتی استقلال با وحدت را هم می‌رفتم. وحدت، گربه سیاه استقلال و پرسپولیس بود، بعد دارایی این نقش را داشت، بعد بهمن آمد. تا اواسط دهه هفتاد هرچه بازی استقلال پرسپولیس بود را می‌رفتم.»
او یک خاطره جالب هم بازی معروف استقلال و پرسپولیس که با شکست آبی ها در دقایق آخر همراه شد، دارد: «از بازی 3-2 ایمون زاید هم یک خاطره دارم. آن زمان اوج فعالیت شبکه‌های اجتماعی بود. من هم عضو فیس‌بوک بودم. استقلال 2-0 جلو افتاده بود. رفتم که بنویسم دو - هیچ خداحافظ و بردیم! ارسال را می‌زدم، نمی‌رفت. فقط نزدیک به 10 دقیقه مانده بود. 2-1 که شد، باز هم نوشتم دو یک و باز هم پست نشد. 2-2 که شد، دیگر بی‌خیال شدم، بعد هم که 3-2 پرسپولیس برد و من دیگر آن روز در شبکه اجتماعی نرفتم.»
او درباره استادیوم رفتنش می گوید: «با لباس شخصی استادیوم می‌رفتم. آخرین بازی که رفتم، بازی ایران و عربستان بود که علی دایی مربی بود و خیلی هم ناراحت‌کننده شد.»

252 43

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار