تبلیغات

دولت در حق مردم خوزستان کوتاهی کرده است

به گزارش افکارنیوز،

محمد سعید انصاری نماینده مردم آبادان در مجلس نهم با اظهار تأسف از مشکلات پیش‌آمده برای مردم استان خوزستان تصریح کرد:‌ دولت باکمال تأسف در حق مردم خوزستان کوتاهی کرده است. 

وی افزود: خوزستان سزاوار کم‌لطفی و کم‌محبتی نیست چون این استان همه کشور را زنده کرده ولی خود روی آبادانی وزندگی را ندیده است.

نماینده مردم آبادان در مجلس نهم با انتقاد از عدم توجه دولت به استان خوزستان خاطرنشان کرد: علی‌رغم اینکه مردم خوزستان به انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن پایبند هستند و اعراب باوفای خوزستان تاکنون هیچ توجهی به بوق‌های بیگانه از سوی عربستان سعودی و کشورهای غربی نکرده‌اند ولی از تبعیض و بی‌توجهی دولت دلخور هستند.

وی افزود: مردم خوزستان با همه فقری که دارند در همه عرصه‌ها بالاخص راهپیمایی 22 بهمن امسال به ندای رهبر انقلاب برای شرکت در این راهپیمایی لبیک گفتند.

انصاری بابیان اینکه استان خوزستان در 8 سال جنگ تحمیلی 80 سال عقب افتاد، تصریح کرد: علیرغم همه این‌ها وزرا خواب هستند و اگر پیشرفت سایر استان‌ها را نسبت به خوزستان مقایسه کنیم شاهد بی‌توجهی به مردم استان خوزستان خواهیم بود.

نماینده مردم آبادان در مجلس نهم با تأکید بر لزوم تشکیل جلسه اضطراری برای حل مشکلات مردم این استان تصریح کرد: اگر دولت و در رأس آن شخص رئیس‌جمهور بخواهند آرامش به مردم خوزستان بازگردد، باید سفری نه تشریفاتی و توخالی بلکه مصمم و جدی به خوزستان داشته و طی جلساتی در مورد حل ریشه‌ای مشکلات خوزستان تصمیم‌گیری کنند.

وی افزود:‌حضور مؤثر دولت در استان خوزستان هم تسلی‌بخش مردم این استان خواهد بود و هم زمینه حل این بحران را فراهم خواهد کرد.

انصاری در پایان تأکید کرد: مردم خوزستان ناراحت و دلخور از این هستند که چرا علیرغم همه مقاومت‌های 8 ساله و رشادت‌های 38 ساله توجهی از سوی دولت به آن‌ها نمی‌شود و به جرأت می‌توان گفت این بی‌توجهی‌ها را ظلم به خود می‌دانند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.