تبلیغات

تصادف زنجیره ای در محور یاسوج ـ اصفهان

با تصادف ۴ خودرو در محور «یاسوج – اصفهان» متاسفانه ۴ نفر از هموطنان در محل حادثه جان خود را از دست دادند

خبرگزاری ایسنا: با تصادف ۴ خودرو در محور «یاسوج – اصفهان» متاسفانه ۴ نفر از هموطنان در محل حادثه جان خود را از دست دادند

مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تصادف ۴ خودرو در محور «یاسوج ـ اصفهان» متاسفانه ۴ نفر از هموطنان در محل حادثه جان خود را از دست دادند و ۷ نفر نیز زخمی شدند.

محمدرضا قنبری افزود: چهار خودروی سواری پژو ۴۰۵، پژو ۲۰۶، پیکان و ال ۹۰ در محور «یاسوج ـ اصفهان» منطقه «تلگاه» با هم برخورد شدیدی داشتند که پنج دستگاه آمبولانس اورژانس ۱۱۵به منطقه اعزام شدند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه ۴ نفر از هموطنان پیش از رسیدن نیروهای امدادی و یک نفر دیگر نیز در بیمارستان جان خود را از دست دادند.

مسئول روابط عمومی مرکز اورژانس ۱۱۵ استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: فوت‌شدگان، دو زن، یک مرد و دو کودک بودند، هم‌چنین هفت مجروح این تصادف نیز به وسیله نیروهای امدادی ۱۱۵ استان به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج برای مداوا و اقدامات درمانی بیشتر به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار