تبلیغات

نصب چراغ‌های سلولی خورشیدی در هفت میدان اصلی شهر اردبیل

به گزارش افکارنیوز،

در جلسه شورای ترافیک شهرستان اردبیل فرماندار از نصب چراغ های سلولی خورشیدی راهنمایی و رانندگی در 7 نقطه اصلی شهر خبر داد و افزود: با نصب این چراغ ها در صورت قطع برق در میادین و چهار راه های اصلی مشکلی از بابت چراغ های راهنمایی و رانندگی نخواهیم داشت و بقیه میادین هم در مرحله بعدی اجرایی خواهد شد .

جواد زنجانی در خصوص مشکلات ترافیکی میدان قدس اظهار داشت: هم‌اکنون در پل قدس اردبیل که عملیات اجرایی آن تازه شروع شده شاهد ترافیک زیادی هستیم که نیاز است موانع افزایش ترافیک در این منطقه برداشته شود تا دغدغه و نگرانی رانندگان برطرف شود.

وی با اشاره به این‌که برخی موانع در پل قدس ایستگاه سرعین سبب افزایش ترافیک شده است، افزود:‌ انتظار می‌رود تا پایان این ماه موانع برداشته شود و برنامه‌ریزی‌های اساسی برای اجرای این پروژه در اردبیل انجام شود تا شاهد کاهش ترافیک در منطقه باشیم.

زنجانی هم چنین بر راه اندازی مرکز مانیتورینگ کنترل ترافیک تاکید نمود و گفت : نصب دوربین های کنترل و هم چنین برخورد با رانندگان پر خطر که در داخل شهر امنیت مردم را به خطر می اندازندبایت مورد توجه راهنمایی و رانندگی قرار گرفته و در همین راستا نیز نقاط حادثه خیز و پر تصادف باید کارشناسی و برطرف گردد.

زنجانی از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی پل‌های عابر پیاده در اردبیل خبر داد و بیان کرد:‌ این امر با همکاری شورای شهر اردبیل انجام می‌شود و در مناطقی که نیاز به ایجاد پل عابر پیاده است، انتظار می‌رود دستگاههای مربوطه اقدامات اساسی و لازم را انجام دهند.

وی تصریح کرد: نیاز است برای برطرف کردن رفت و آمد مشکلات دانش‌آموزان در برخی مدارس اردبیل پل‌های عابر پیاده نصب شود که این امر نیازمند تصمیمات و مشارکتهای همگانی و اساسی است، تا بتوانیم تصمیمات لازم را در این زمینه اتخاذ کنیم.

فرماندار اردبیل افزود: نصب تابلوها و علائم ایمنی در جاده‌ها یک امر ضروری است که برای اجرای این طرح اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اردبیل اقدامات خوبی انجام داده که انتظار می‌رود این اقدامات به صورت همه‌جانبه در مناطق مختلف شهرستان اردبیل تداوم یابد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.