تبلیغات

آزمون، يک مهاجم فراسُرعتي است

آزمون، يک مهاجم فراسُرعتي است

تسنيم/ مربي تيم اسپارتا پراگ مدعي است با رد کردن تمامي موانع ايجاد شده توانست به اردوي روستوفي‌ها در ترکيه نفوذ کند و توانمندي ملي‌پوش ايراني اين تيم روسي را نيز ستود.
باشگاه روستوف روسيه در مدت برپايي دو اردوي آماده‌سازي ترکيه تمامي جوانب لازم را براي شناسايي و ممانعت از ورود احتمالي نمايندگان اسپارتا پراگ جمهوري چک حريف اين تيم در مرحله يک‌شانزدهم نهايي ليگ اروپا به کار بست. روس‌ها حتي يک بار توانستند با شناسايي نماينده تيم اسپارتا پراگ او را از محل تمرين خود در شهر بلک ترکيه بيرون کنند.
در اين ميان زدنک اسووبودا، کمک‌مربي تيم اسپارتا پراگ جمهوري چک در مصاحبه با سايت رسمي اين باشگاه مدعي شد توانسته با پشت‌سر گذاشتن تمامي موانع ايجاد شده به اردوي تيم روستوف روسيه در ترکيه نفوذ و اطلاعات بسيار خوبي را جمع‌آوري کند.
وي در اين رابطه گفت: اين يک کار غير معمول بود و تا دو هفته قبل فکر نمي‌کردم بتوانم به عنوان کمک مربي تيم اسپارتا پراگ دست به اين کار پرخطر بزنم. در بسياري از مواقع اتفاق خوبي رخ نداد اما من بازي‌هاي تيم روستوف را ديدم و هم‌اکنون اطلاعات بسيار خوبي در اختيار داريم. روس‌ها فکر مي‌کردند همه چيز را مي‌بينند اما من اين کار را کردم.
اسووبودا در ادامه با اشاره به کشف جاسوس تيم روستوف در اردوي اسپارتا پراگ در والنسياي اسپانيا گفت: يک جاسوس روسي بازي و تمرين ما را در اسپانيا زيرنظر گرفت. اين مساله نشان مي‌دهد که مخاطرات بالايي وجود دارند.
مربي تيم اسپارتا پراگ جمهوري چک توانست اطلاعات بسياري خوبي از نقل‌وانتقالات، کادر فني و بازيکنان تيم روستوف به دست آورد. اسووبودا در اين خصوص گفت: روستوف تيمي قدرتمند و به لحاظ تاکتيکي بسيار آماده است. پنح بازيکن خوب در خط دفاعي دارند که با تمام توان خود براي استفاده از توپ و انتقال سريع آن به سمت دروازه حريف بازي مي‌کنند.
اسووبودا در خاتمه تصريح کرد: بايد اشاره‌اي ويژه‌اي به زوج خط حمله تيم روستوف و سردار آزمون داشته باشم. اين مهاجم از نوع فرا سرعتي است و بوخاروف نيز قدرت زيادي دارد که در دوئل‌هاي انفرادي محوطه جريمه مي‌تواند خطرناک باشد. اين مساله مهمي است که بازي رفت در زمين تيم روستوف برگزار مي‌شود و بايد مديريت تاکتيکي را لحاظ کنيم. نبايد اجازه‌ نتيجه‌گيري به حريف روس را بدهيم و سپس در بازي برگشت خانگي کار را تمام کنيم.
تيم روستوف با بهره‌مندي از سردار آزمون‌، ملي‌پوش ايراني پنجشنبه هفته جاري در بازي رفت مرحله يک‌شانزدهم نهايي ليگ اروپا ميزبان اسپارتا پراگ جمهوري چک است. بازي برگشت نيز 5 اسفند ماه در شهر پراگ برگزار خواهد شد.منبع: تسنيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.