تبلیغات

علت سقوط بالگرد اورژانس در فارس درحال بررسی است

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز):  از شیراز،سردار غلامحسین غیب پرور در حاشیه مراسم تشییع هفت نفر از جانباختگان حادثه سقوط بالگرد اورژانس در فارس در جمع خبرنگاران درباره فرآیند بررسی علت این حادثه اظهارداشت: مراحل فنی یک فرآیند استاندارد دارد که درحال حاضر یک گروه کارشناسی برای بررسی عوامل ایجاد این حادثه از تهران به شیراز آمده و در حال بررسی هستند.
او بیان کرد: هم اکنون مراحل طبیعی برای بررسی و تشخیص دلایل بروز این حادثه در حال انجام است که نتایج کار کارشناسی تیم های فنی و کارشناسان را اعلام می کنیم.
وی با اشاره به ضرورت مشخص شدن علت این حادثه افزود: محلی که بالگرد اورژانس در آن سقوط کرده، مسکونی نیست و این درحالی است که قبل از هر پرواز موارد لازم بر اساس استانداردهای بین المللی چک شده و در کارت های مربوطه ثبت می شود.
وی گفت: حدود دو سال است سپاه پروازهای شبانه خود را با موفقیت در فارس انجام داده است که حادثه سقوط بالگرد در استان فارس ششمین عملیات شبانه سپاه در سال جاری بود که به حادثه دلخراشی تبدیل شد.
وی اظهارداشت: این درحالی است که عملیات های امداد روزانه نیز در سال 95 در فارس انجام شده است و هیچ مشکلی در انجام ماموریت ها نبوده است.
فرمانده سپاه فجر فارس تصریح کرد: سپاه پاسداران از سال 81 در قالب یگان هوانیروز خدمات شایسته ای را در عرصه امداد و نجات در کشور انجام داده است که این نشان دهنده اوج همکاری سپاه با اورژانس و یک نقطه طلایی در همکاری بین سازمانی است.
غیب پرور ادامه داد: هوانیروز سپاه در استان فارس تاکنون بیش از یکهزار و 200 نفر مصدوم و مجروح که وضعیت اورژانسی داشته اند، را نجات داده است.
وی بیان کرد: سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی همیشه و در همه حوادث در کنار مردم است و این انتظاری است که مردم از این مجموعه دارند.
اوبا اشاره به جان باختن پنج نفر از پاسداران کادر پرواز و دو نفر امدادگران اورژانس فارس در این حادثه گفت: احساس مسئولیت و خدمت این جانباختگان به مردم در مدت تعطیلات نوروز شایسته تقدیر است و این ویژگی آنها را جاودانه می کند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار