تبلیغات

دستگيري دو مامور نماي مسلح در مشهد

دستگيري دو مامور نماي مسلح در مشهد

خراسان/ دو پسر جوان که تجهيزات نظامي به همراه داشتند و با تهديد اسلحه کلت از دختران و پسران جوان اخاذي مي کردند دستگير شدند.

فرمانده انتظامي خراسان رضوي با اعلام اين خبر گفت: در پي گزارش چند فقره اخاذي از دختران و پسران جوان در غرب مشهد و اظهارات شاکيان پرونده مبني بر مسلح بودن دو مامور قلابي، دستور هاي لازم با توجه به حساسيت و اهميت موضوع براي پي گيري اين پرونده صادر شد. سردار بهمن اميري مقدم افزود: بررسي هاي اوليه پرونده حاکي از آن بود که متهمان با معرفي خود به عنوان مامور از چند خانه مسکوني نيز اخاذي کرده اند.

وي گفت: تحقيقات گسترده پليسي با انجام کنترل و مراقبت هاي ويژه نامحسوس آغاز شد و ماموران کلانتري سجاد، عاملان اين اقدام مجرمانه را به دام انداختند. وي خاطرنشان کرد: متهمان اعتراف کردند پس از جعل کارت شناسايي، يک قبضه اسلحه کلت و دو دستگاه بي سيم و دستبند و ديگر تجهيزات نظامي خريداري کرده اند. فرمانده انتظامي خراسان رضوي گفت: اين دو مامور قلابي در پارک ها و خيابان ها با مراجعه به دختران و پسراني که با هم نسبتي نداشتند، آن ها را سرکيسه مي کردند و وجوه نقد و اشياي قيمتي شان را مي گرفتند. سردار اميري مقدم با اشاره به اين که تحقيقات در مورد اين پرونده ادامه دارد گفت: دو جوان دستگير شده هيچ گونه سابقه کيفري ندارند.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: خراسان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.