تبلیغات

خارج کردن توده 10 کیلویی از شکم یک زن!+عکس

به گزارش افکارخبر،

دکتر «ستاره سلطانی» پزشک معالج این بیمار، با اعلام این خبر اظهار کرد: این بیمار 60 ساله پس از مراجعه به بیمارستانی در گرمسار از طریق دکتر فرهاد ملک فوق‌تخصص ریه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی سمنان به بیمارستان کوثر معرفی می‌شود.

پزشک معالج این بیمار گرمساری با اشاره به انجام آزمایش‌های اولیه، تصریح کرد: پس از بررسی آزمایش‌ها و بررسی خوش‌خیمی و بدخیمی توده، بیمار در 28 دی‌ماه تحت یک عمل جراحی سنگین که 2.5 ساعت به‌طول انجامید، قرار گرفت.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی سمنان ادامه داد: پس از عمل جراحی یک توده خیلی بزرگ و نادر به وزن 10 کیلوگرم که فضای شکم و لگن بیمار را پر کرده و احشاء شکم بیمار را به فضای بالا رانده بود، خارج شد.

1453273256656_222.JPG

دکتر سلطانی با اظهار رضایت از این عمل جراحی، تصریح کرد: حال عمومی بیمار هم‌اکنون خوب بوده و در بخش آی‌سی‌یو مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی کوثر سمنان تحت مراقبت‌های لازم است.

این جراح سمنانی، با تقدیر از تیم درمانی و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، از بیماران خواست در چنین مواقعی به محض احساس درد و در اولین فرصت به پزشک متخصص مراجعه کنند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار