تبلیغات

سریال انتخاباتی تلویزیون با حضور بازیگران معروف در ستاد کاندیداها! + تصاویر

تصویربرداری سریال «غیرعلنی» امروز با حضور مدیر شبکه دو و مدیر مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی صداوسیما پیگیر شد.

سریال «غیرعلنی»

تصویربرداری سریال «غیرعلنی» امروز با حضور مدیر شبکه دو و مدیر مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی صداوسیما پیگیر شد. ساخت این سریال با ضبط سکانس‌هایی مربوط به بازی بهاره رهنما، بروز ارجمند و متین ستوده در سراشیبی راه است.

سریال انتخاباتی تلویزیون

 محمدرضا جعفری‌جلوه و امیر صدیقی صبح امروز (29 دی ماه) با حضور در یکی از لوکیشن‌های اصلی سریال «غیرعلنی» در منطقه طرشت که مربوط به ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداهاست، از نزدیک در جریان ساخت این مجموعه مناسبتی که قرار است قبل از انتخابات به روی آنتن برود قرار گرفتند.

سریال انتخاباتی تلویزیون

قصه‌ی «غیرعلنی» در شهرستانی به اسم چشمه می‌گذرد که وجود خارجی ندارد و به گفته‌ی کارگردان آن «لا مکان» است. قصه‌ی این سریال مربوط به هیچ شهرستانی نیست و از هیچ لهجه‌ای استفاده نشده است. بخشی از قصه هم مربوط به سکانس‌های تهران است که کاراکتر اصلی آن را بهاره رهنما ایفا می‌کند.

 سریال انتخاباتی تلویزیون

به گفته مدیر شبکه دو سیما، مجموعه «غیرعلنی» قرار است پس از اتمام سریال «کیمیا»، به عنوان سریال مناسبتی ویژه انتخابات از 24 بهمن ماه به روی آنتن برود.
بر اساس این گزارش، صحنه‌های مربوط به بازی برزو ارجمند به عنوان یکی از کاندیداهای انتخاباتی سریال «غیرعلنی» در منطقه طرشت در تهران تصویربرداری می‌شود. این صحنه‌ها مربوط به پلان‌های شهرستان لا مکان است که بیشتر قصه در آنجا می‌گذرد.

سریال انتخاباتی تلویزیون

مهرداد خوشبخت به عنوان کارگردان مجموعه «غیرعلنی»، رضا جودی تهیه‌کننده، بهاره رهنما،‌ برزو ارجمند، متین ستوده (بازیگران) در تصویربرداری امروز این مجموعه در لوکیشن مربوط به ستاد انتخاباتی یکی از کاندیداها در منطقه طرشت حضور داشتند.

 سریال انتخاباتی تلویزیون

کارگردان و تهیه‌کننده مجموعه «غیرعلنی» در حضور مدیر شبکه دو و مدیر مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی صداوسیما توضیحاتی را درباره‌ی روند ساخت این مجموعه ارائه دادند.

 سریال انتخاباتی تلویزیون


برزو ارجمند در نقش امیررضا یکی از کاندیداهای انتخاباتی با این مجموعه همکاری دارد. در کنار این رقابت انتخاباتی علاوه بر برزو ارجمند، علی دهکردی و علیرضا جلالی تبار به عنوان دیگر ایفاکنندگان نقش‌های کاندیداهای انتخاباتی با مجموعه «غیرعلنی» همکاری دارند.

سریال انتخاباتی تلویزیون

به گزارش ایسنا، داستان «غیرعلنی» مربوط به رقابت انتخاباتی سه جوان است که یکی از آن‌ها عشق به یک دختر را در دل دارد و پیروزی خود در انتخابات را به منزله اثبات خود به خانواده دختر می‌داند اما در مسیر دچار چالش‌هایی می‌شود.

مینی سریال «غیرعلنی» در 11 قسمت 45 دقیقه‌ای به قلم مهدی حمزه و حسین تراب‌نژاد با کارگردانی مهرداد خوشبخت توسط رضا جودی در مرکز گسترش فیلمنامه‌نویسی صداوسیما در حال تولید است.

ایسنا

اخبار مرتبط:

جایگزین سریال کیمیا مشخص شد!

ثبت نام بازیگر سریال ستایش در انتخابات مجلس! + عکس

عکس های جشن تولد بهاره رهنما با حضور بازیگران معروف

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار