تبلیغات

برف و بارن شروع می‌شود، بحران دوم سیل در راه است

برف و بارن شروع می‌شود، بحران دوم سیل در راه است

محمدعلی افشانی چهارشنبه در جلسه شورای هماهنگی ستاد بحران استان فارس تاکید کرد: عملکرد تیم بحران استان فارس طی چند روز گذشته بسیار مناسب و خوب بوده اما این روند باید ادامه داشته باشد.

وی تأکید کرد: ورود سامانه جدید بارشي خطر وقوع سیل و بحران دوم را افزایش داده که باید بیش از چند روز گذشته مدیریت شود.

استاندار فارس گفت: همه دستگاه‎های اجرایی برای مقابله با بحران دوم باید آماده ‎باش باشند و نقاط خطرآفرین در شهرستان‎ها شناسایی شود.

وی با اشاره به دلیل تعطیل کردن مدارس نیز افزود: در زمانی که مدارس تعطیل میشود به تنهایی دانش آموزان و مدارس مدنظر قرار ندارند بلکه والدین آنها نیز مورد توجه هستند. والدینی که در مراکز امدادی، کمک‌رسان، بیمارستانها، فرمانداری‌ها و شهرداری‌ها کار می‌کنند زمانی که فرزندان آنها در خانه باشند به طور حتم بسیار محکمتر و با تمام توان برای مقابله با بحران و رفع مشکلات تلاش می‌کنند تا زمانی که فرزندان آنها در خیابان و در زیر باران هستند.

افشانی تأکید کرد: افتخار می‌کنیم که مدیریت بحران دو روز گذشته مصدوم و یا فوتی نداشته. اما اگر مدارس را تعطیل نمی‌کردیم و اگر یک اتفاق کوچکی هم روی می‌داد همین افرادی که امروز تعطیلی مدارس را به حالت طنز بیان می‌کنند خودشان بیش از دیگران اعتراض داشتند که به چه دلیل مدیریت نداشتید.

وی افزود: برخی در منازل خود نشسته‌اند و مطلب درست می‌کنند درحالی‌که دیگران و گروه‌های مختلف مردمی استان در حال کمک‌رسانی و مقابله با بحران هستند.

استاندار فارس تأکید کرد: اولویت ما در زمان بحران کم کردن حداکثری خطرات برای مردم است و در این راه از هیچ تلاشی کوتاهی نمی‌کنیم. 

۴۷۴۷

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.