تبلیغات

2روزنامه مؤسسه خراسان نشان ايثارگرفتند

2روزنامه مؤسسه خراسان نشان ايثارگرفتند

خراسان/ 2 روزنامه موسسه رسانه اي خراسان از بسيج رسانه لوح ايثار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ما روزنامه خراسان شمالي و روزنامه سيستان و بلوچستان همزمان به لوح انقلابي و ايثار از سوي بسيج رسانه مفتخر شدند. روزنامه خراسان شمالي در سال گذشته نيز لوح درست نويسي را از آن خود کرد و پنجشنبه گذشته لوح ايثار را مسعود بصيري مسئول بسيج رسانه کشور در مراسم تجليل از ايثارگران رسانه ها به سردبير روزنامه حجت الاسلام ولي زاده اهدا کرد و سرپرست روزنامه لوح ياد شده را به نيابت از سردبيري دريافت کرد. همچنين از سوي بسيج رسانه در مراسم مشابهي لوح رسانه انقلابي ديروز در زاهدان به روزنامه سيستان و بلوچستان داده شد. اگرچه در استان سيستان و بلوچستان 5 روزنامه، 12 هفته نامه، 4 دو هفته نامه، 7 ماهنامه، 7 فصلنامه، 3 دو فصلنامه، يک سالنامه و 17 پايگاه خبري منتشر مي شود ولي روزنامه سيستان و بلوچستان تنها روزنامه در اين استان است که امسال 2 لوح کشوري را به خود اختصاص داده است. اين روزنامه در جشنواره مطبوعات کشور لوح پاک نويسي را گرفت و اکنون مفتخر به لوح انقلابي و ايثار شد.

موسسه رسانه اي خراسان 6 روزنامه استاني و کشوري را منتشر مي کند که روزنامه هاي خراسان شمالي و سيستان و بلوچستان از روزنامه هاي استان اين موسسه هستند. براساس اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي روزنامه خراسان سومين روزنامه پر تيراژ کشور است.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: خراسان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.