تبلیغات

پسر 20 ساله ایرانی عاشق زن 90 ساله شد + عکس -آکا

عباس به لیلا . « لیلا یک پیرزن 90 ساله ای است که به علت کهولت سن ، چشمانش کم سو می بیند و عباس پسر جوان 20

عشق ممنوعه عباس و لیلا :

به گزارش آکاایران: عشق اکسیری در وجود آدمی است که اگر نباشد ، زندگی نتوان کرد .

انسان با عشق است که می تواند زندگی کند وگرنه خیلی زود از پا در خواهد آمد و این مصداق برای عاشق شدن به هر چیز و هر کسی صدق می کند .

اما در این میان برخی از عشق ها ممنوعه است . دقیقا مانند فیلم « میوه ی ممنوعه » که حاج یونس فتوحی پیر و زاهد و با خدا عاشق دختر جوانی می شود که هم سن و سال دخترش بود .

راستش هر جور عشقی دیده بودم بجز عشق عباس به لیلا . « لیلا یک پیرزن 90 ساله ای است که به علت کهولت سن ، چشمانش کم سو می بیند و عباس پسر جوان 20 ساله ای است که گریبان گیر این عشق ممنوعه شده .

آنها هر دو در روستای بام صفی آباد زندگی می کنند و کار عباس کشاورزی در صحرا است . او هر روز که از صحرا بر می گردد ، به خانه ی این پیرزن تنها سر می زند و از پشت در برایش آواز و اشعار عاشقانه می خواند .

لیلا مجبور می شود تا به فرزندانش که دو پسر 30 و 40 ساله دارد و هر کدام ازدواج کرده اند و در خانه ای جدا با زن و بچه هایشان زندگی می کنند ، خبر دهد و به آنها می گوید که عباس برایش ایجاد مزاحمت می کند .

اما فرزندان حرف مادر خود را باور نمی کنند و لیلا به ناچار سراغ ژاندارمری می رود و قضیه را برایشان تعریف می کند . ژاندارمری هم برای تحقیقات چند نفری را سراغ عباس می فرستد تا این ماجرا را از زبان خودش جویا شوند .

وقتی عباس به عشق لیلا اعتراف می کند ، دیگر همه حرف این پیرزن بیچاره را باور می کنند و اکنون لیلا به همراه فرزند بزرگش ، قربانعلی در سالن های انتظار دادسرا منتظر شروع جلسه دادگاه هستند تا عباس را به سزای اعمالش برسانند . »

این ماجرا برمی گردد به سالها پیش . تاریخ دقیقش را نمی دانم اما از تصویر روی روزنامه « بخش حوادث » معلوم است که قطعا لیلا به رحمت خدا رفته و عباس اکنون می خواهد پا به میانسالی و یا شاید هم پیری بگذارد .

این داستان را گفتم تا بدانید عشق حد و مرز نمی شناسد و از دیرباز تا کنون کار خودش را کرده و از این پس هم می کند . عزیزان مراقب عشقتان باشید تا به جاهای ممنوعه نرود و اگر درست عاشق شوید و در عشقتان صادق باشید ، مطمئنا از آن لذت خواهید برد .

 

,سرگرمی , عکس , گینس ,[categoriy]

پسر 20 ساله ایرانی عاشق زن 90 ساله شد + عکس -آکاسرگرمی , عکس , گینس , جالب , تصاویر عجیب و غریب , عکس ترسناک

آکاایران: پسر 20 ساله ایرانی عاشق زن 90 ساله شد + عکس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار