تبلیغات

چند خط موبایل به نام شما ثبت شده؟/ از این سایت بپرسید

قائم مقام سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديویی از راه‌اندازي سامانه استعلام تعداد خطوط مشتركين تلفن سيار به نام اشخاص بر روي پورتال اين سازمان خبر داد.

به گزارش اقتصادنیوز لطف‌اله سبوحی گفت: تمامي مشتركان تلفن همراه مي‌توانند با مراجعه به پورتال سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديویی در بخش خدمات الكترونيك يا از طریق این لینک به اين سامانه در آدرس mobilecount.cra.ir مراجعه و از تعداد سيم‌ كارت هایي كه با كد ملي آنان ثبت شده است، مطلع شوند.

وي افزود: مشتركين تلفن همراه هر كدام از اپراتورها بايد كد ملي و شماره تلفن همراه خود را در اين سامانه وارد كنند. پس از ثبت اطلاعات درخواستي در سامانه، پيامكي براي مشتركان ارسال مي‌شود كه تعداد سيم‌كارتهاي ثبت شده با كد ملي متقاضي در هر اپراتور تلفن همراه در اين پيامك درج شده است.

سبوحي درباره نحوه تعيين وضعيت سيم‌كارتهائي كه ممكن است بدون اطلاع مشترك به نام وي ثبت شده باشد، اظهار كرد: اين دسته از مشتركان براي پيگيري وضعيت سيم‌كارتهاي ثبت شده به نام آنان بايد به دفاتر امور مشتركين اپراتور مورد نظر مراجعه كرده و تقاضاي رسيدگي را تسليم نمايند. بديهي است در صورت ثبت نام سيم كارت بدون درخواست متقاضي نسبت به غير فعال كردن آن اقدام خواهد شد.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار