تبلیغات

عکسهای از شلاق زدن زنان توسط پلیس شریعت اندونزی -آکا

احکام شریعت در اندونزی:

به گزارش آکاایران: در اندونزی منطقه ای به نام «آچه» وجود دارد که در آن به شدت قوانین شریعت رعایت می شود. «آچه» تنها منطقه ای است که در اندونزی همه ی مسلمانان در آنجا جمع شده اند و دولت در این منطقه احکام مربوط به شریعت را با دقت و حساسیت تمام اجرا می کنند.

در این منطقه هر کسی که از قوانین و احکام اسلامی تبعیت نکند و یا خلاف احکام شرعی را انجام دهد، به همان میزانی که فرد گناهی را مرتکب شده، مجازات خواهد شد.

در راستای اجرای احکام شرعی چند روز پیش 3 زن و یک مرد را به خاطر خلاف قوانین شرعت رفتار کردن، مجازات کردند و در منظر عموم و جلوی همه آنها را شلاق زدند.

این اتفاق چند ماه پیش هم تکرار شده بود و یک مرد 40 ساله و یک دختر 25 ساله را که متأهل بودند به دلیل برقراری رابطه ی نامشروع دستگیر کرده و به چندین ضربه شلاق محکوم شدند که در ملأ عام مجازات خود را دیدند.

اجرای احکام شرعی در اندونزی، آن هم به این شدت و سخت گیری منطقه ی آچه باعث شده تا اهالی آن منطقه بیشتر از قبل مراقب رفتارهای ناپسند و ناشایست خود باشند و از ترس مجازات شدن کمتر گناه کنند.

در زیر می توانید تعدادی از تصاویری را که مجله ی فرانسه آنها را در لحظه ی اجرای حکم شریعت گرفته، ببینید.

 

,سرگرمی , عکس , گینس ,[categoriy]

عکسهای از شلاق زدن زنان توسط پلیس شریعت اندونزی -آکاسرگرمی , عکس , گینس , جالب , تصاویر عجیب و غریب , عکس ترسناک

آکاایران: عکسهای از شلاق زدن زنان توسط پلیس شریعت اندونزی

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار