تبلیغات

آگهی دردناک دختر یتیم برای کرایه کردن خانواده + عکس -آکا

می خوانید ، ناگهان چشمتان به خبری در قسمت آگهی های

کرایه کردن خانواده برای چند ساعت ؟

به گزارش آکاایران: فکرش را بکنید ، یک روز وقتی دارید روزنامه می خوانید ، ناگهان چشمتان به خبری در قسمت آگهی های روزنامه بخورد که دختری بی سرپرست برای تولد نوزده سالگی اش درخواست کرده تا به مدت چند ساعت خانواده ای داشته باشد و آنها را کرایه کند .

« ناتالی کارسون » دختر 19 ساله ای است که در روزنامه و در بخش آگهی هایش درخواست کرده تا به مدت چند ساعت خانواده ای را کرایه کند تا در جشن تولدش شرکت کنند و خانواده ای داشته باشد .

او بابت خانواده ای که حاضر به چنین کاری شوند ، ساعتی 8 دلار خواهد پرداخت . وی می گوید : من دوست داشتم مانند دیگر هم سن و سالهایم تولد 19 سالگی ام را بگیرم و یک خانواده داشته باشم .

پس از انتشار این خبر در وست مینستر از ایالات کلرادو ، خیلی از اهالی این شهر حاضر شده اند تا بدون دریافت وجه در تولد ناتالی کارسون شرکت کنند .

این دختر دل همه را تکان داد و حتی خبر گزاری شبکه ی « ABC » می گوید : پس از انتشار این خبر موج زیادی از مردم برای شرکت کردن در تولد ناتالی درخواست کردند تا این روز بزرگ را در کنار او جشن بگیرند .

ناتالی در پاسخ به مردمی که این چنین از درخواست وی استقبال کردند ، تشکر زیادی کرده و از آنها خواسته تا به فکر دیگر بچه های بی سرپرست هم باشند .

,سرگرمی , عکس , گینس ,[categoriy]

آگهی دردناک دختر یتیم برای کرایه کردن خانواده + عکس -آکاسرگرمی , عکس , گینس , جالب , تصاویر عجیب و غریب , عکس ترسناک

آکاایران: آگهی دردناک دختر یتیم برای کرایه کردن خانواده + عکس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار