تبلیغات

تخفيف ۴۰درصدي هتل‌هاي تهران در ايام نوروز

تخفيف ۴۰درصدي هتل‌هاي تهران در ايام نوروز

ايسنا/ رييس اتحاديه هتل‌داران و هتل آپارتمان تهران گفت: در طول ايام عيد نوروز هتل هاي تهران تخفيف ۴۰ درصدي را در اقامت مسافران اعمال خواهند کرد.

محمد علي فرخ مهر با اشاره به تخفيف هتل ها در تهران در ايام عيد، گفت: از روز اول عيد تا روز سيزدهم، هتل هاي تهران به مسافران تخفيف ۴۰ درصدي در اقامت خواهند داد. با توجه به اينکه تهران در ايام عيد خلوت مي شود، مسافران مي توانند از پتانسيل هاي گردشگري تهران در اين ايام استفاده کنند.

وي با بيان اينکه هتل غيرمجاز و بدون مجوز در تهران نداريم، ادامه داد: در حال حاضر تمام هتل هاي تهران داراي مجوز از اتحاديه و سازمان گردشگري و ميراث فرهنگي هستند، بعضي از محل هاي اسکاني که با عنوان خانه مسافر و به صورت آپارتمان مبله در اختيار بعضي مسافران قرار مي گيرند، ممکن است بدن مجوز باشند که در حال شناسايي و پلمب اين گونه واحدها هستيم.

رييس اتحاديه هتل داران و هتل آپارتمان تهران با اشاره به اينکه نرخ نامه بايد در معرض ديد مشتري قرار گيرد، افزود: نرخ نامه مصوب اتحاديه و سازمان گردشگري و صنايع دستي با توجه به تعداد ستاره و نوع هتل تعيين مي شود و اين نرخ نامه علاوه بر اينکه در معرض ديد مشتري قرار مي گيردف در سايت هتل داران تهران و سازمان گردشگري نيز موجود است.

فرخ مهر درباره جريمه واحدهاي متخلف خاطر نشان کرد: در صورتي که تخلف محرز شود علاوه بر برگشتن پول مسافر، سازمان تعزيرات حکومتي واحد متخلف را متناسب با نوع تخلف جريمه خواهد کرد.
با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.