تبلیغات

طاهري: داور محروم شود، مگر نتيجه تغيير مي‌کند؟

طاهري: داور محروم شود، مگر نتيجه تغيير مي‌کند؟

کاپ/ مديرعامل سپاهان گفت: در هيچ جاي دنيا از بازيکني که 10، 15 روز است، در ترکيب تيم قرار مي گيرد، انتظار زيادي ندارند و جپاروف نيز چنين شرايطي دارد.
محسن طاهري در رابطه با شکست سپاهان مقابل پرسپوليس اظهار داشت: متاسفانه گاهي اوقات خطاهايي رخ مي دهد که به يک فرد يا تيم آسيب مي زند. البته ما قبول داريم که خطاي داوران سهوي است اما بالاخره شرايطي براي تيم ايجاد مي کند که يک يا چند امتياز را به خاطر همين اشتباهات از دست مي دهد. ديروز هم بازيکنان و هواداران ما به خاطر اتفاقاتي که رخ داد، از نظر روحي و رواني به هم ريختند.
وي افزود: تمام کارشناسان داوري اعلام کرده اند که داور روي گل اول پرسپوليس اشتباه کرده چون طارمي اصلا فاصله را رعايت نکرده بود. روي پنالتي دوم نيز من معتقدم که هيچ اتفاقي رخ نداد. در واقع 2 گل پرسپوليس هم زير سوال رفته، در شرايطي که به نظرم ما مي توانستيم بعد از گل اول، گل دوم را نيز به ثمر برسانيم و بازي را ببريم. اين شرايط در تمام مسابقات ليگ ما را دچار مشکل مي کند.
مديرعامل سپاهان تصريح کرد: ديروز هم با کامراني فر و ناظر بازي صحبت کرديم و اين موضوع را به آنها اطلاعه داديم اما مي گويند که اشتباه از سوي داور صورت گرفته و طبيعي است. به هر حال نتيجه بازي با همين اشتباهات تعيين شده و الان هم صداي ما به هيچ جا نمي رسد. قضاوت در فوتبال مثل دادگاه و دادگستري نيست که رفت و آمد کني و بتواني با اعتراض راي را برگرداني. وقتي بازي تمام مي شود، ديگر نمي توان نتيجه را تغيير داد و فقط مي گويند که داور محروم مي شود. اين اتفاق چه فايده اي دارد، وقتي ما به حقمان نمي رسيم؟
طاهري در پاسخ به اين سوال که سپاهان رسما به داوري مسابقه ديروز اعتراض مي کند يا خير، گفت: من فکر مي کنم دپارتمان داوري خودش آنقدر آگاه و قوي است که داوري اين مسابقه را بررسي کند. اگر قرار باشد که همه مسابقات را ما اعتراض کنيم که نمي شود. ما يکي، 2 بار نامه نوشتيم و نارضايتي خود را اعلام کرديم اما اثري براي ما نداشته است. اميدوارم با اين اتفاقات برخورد شود اما بازهم مي گويم که برخورد با داوران مشکلي از ما را حل نمي کند.
وي در اين باره که حاج صفي اعلام کرده داور بازي را براي پرسپوليس درآورد، بيان داشت: به هر حال او از اين اتفاقات عصباني بوده است. من اعتقاد دارم اشتباهات داوري سهوي است اما بايد رسيدگي شود.
مديرعامل سپاهان درباره نتايج ضعيف اين تيم براي دومين فصل متوالي گفت: ما هم استراتژي خودمان را داريم. براي ادامه فصل و سال آينده برنامه ريزي کرديم که پله به پله جلو برويم و به برنامه ريزي صورت گرفته، نزديک شويم. انشاالله سال آينده کاري مي مي کنيم که يک سپاهان قوي را مثل گذشته ببينيم.
وي درباره اينکه عنوان شده سپاهان از ويسي براي سال آينده برنامه گرفته، خاطرنشان کرد: ما از کميته فني و سرمربي خود خواستيم که بازيکناني را در رده سني 24 سال براي سال آينده در نظر گرفته و به ما معرفي کنند تا ما از الان شرايط آنها را بررسي کنيم. براي برنامه گرفتن در ساير موارد هنوز زود است. ويسي سرمربي ماست و با او هماهنگ هستيم.
طاهري در واکنش به اعتراض هواداران سپاهان اظهار داشت: مشخص است که هوادار سپاهان دوست دارد تيمش نتيجه بگيرد. مگر هواداران پرسپوليس تحمل باخت تيمشان را دارند؟ هميشه هواداران در زمان بردن تيمشان خوشحال هستند. ما هم به آنها حق مي دهيم چون انتظاراتي دارند اما از آنها خواهش مي کنيم که صبر و حوصله کنند. آنها هميشه ما را حمايت کرده اند اما دلخوري هايي هم وجود داشته که در زمان خودش مرتفع شده است.
وي در خصوص اينکه ويسي بارها اعلام کرده برخي مي خواهند به سپاهان ضربه بزنند، گفت: در هر باشگاه بزرگي کساني هستند که وقتي بيرون مي مانند، شيطنت هايي مي کنند. مهم اين است که آنها بتوانند روي باشگاه ما قالب باشند يا خير که به نظرم در شرايط فعلي اينطور نيست.
طاهري در واکنش به انتقاداتي که از عملکرد سرور جپاروف در ترکيب سپاهان عنوان کرد: در هيچ جاي دنيا از بازيکني که 10، 15 روز است، در ترکيب تيم قرار مي گيرد، انتظار زيادي ندارند. به هر حال او نمي تواند با اين سرعت خودش را در ترکيب تيم جا بياندازد. با اين حال مطمئنم که جپاروف مي تواند به زودي بازيکن موثري در ترکيب سپاهان باشد.
وي در پايان افزود: ما با شهباززاده و چشمي هم مذاکراتي را داشتيم اما آنها مي خواستند تا پايان فصل قرارداد ببندند. ما آنها را با قرارداد يک سال و نيمه مي خواستيم که مخالفت کردند.منبع: کاپ

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.