تبلیغات

تخم گذاری کبوتر در تریلر و فداکاری مرد ایرانی + عکس -آکا

آکاایران: محل اتصال جلوی ماشین با کابینه ی پشت کامیون قمری را می بیند که در آن محل تخم گذاشته و به همین خاطر از روشن کردن ماشین و حرکت کردن منصرف می شود

شعبان خوش قلب :
از نامش پیداست که چه قلب مهربانی دارد . شعبان تورک اوغلو مردی از کشور ترکیه است که در استان شانلی اورفا و در بخش وران شهیر زندگی می کند
این مرد تقریبا 20 روزی می شود که بی کار شده . البته بی کاری او به دلیل کار نبودن نیست بلکه بخاطر قلب مهربانی که دارد ، از کار خود گذشته تا به خلق خدا از انسان گرفته تا حیوان کمک کند .
شعبان تورک اوغلو راننده ی یک تریلر است  و در داخل و خارج از شهر فعالیت می کند و بار اینور و آن ور می برد .

به گزارش آکاایران:

,سرگرمی , عکس , گینس ,[categoriy]

تخم گذاری کبوتر در تریلر و فداکاری مرد ایرانی + عکس -آکاسرگرمی , عکس , گینس , جالب , تصاویر عجیب و غریب , عکس ترسناک

آکاایران: تخم گذاری کبوتر در تریلر و فداکاری مرد ایرانی + عکس


ماجرا از آنجایی شروع می شود که یکی از آشنایان شعبان ، با او تماس می گیرد و از وی درخواست کمک می کند تا او را که مریض است به دکتر ببرد .
شعبان هم به این فرد بی کس و تنها کمک می کند و از کار خود می گذرد و وی را به بیمارستان می برد . از قضا این فرد به دلیل بیماری اش یک هفته در بیمارستان بستری می شود و شعبان هم از وی مراقبت می کند .
سپس بعد از گذشت یک هفته وقتی شعبان به خانه برمی گردد ، فردای صبح آن روز هنگامی که می خواست به محل کار خود مراجعه کند ، با صحنه ای مواجه می شود که تصمیم می گیرد تا برای چند روز به سر کار نرود .
او در محل اتصال جلوی ماشین با کابینه ی پشت کامیون قمری را می بیند که در آن محل تخم گذاشته و به همین خاطر از روشن کردن ماشین و حرکت کردن منصرف می شود .

,سرگرمی , عکس , گینس ,[categoriy]تخم گذاری کبوتر در تریلر و فداکاری مرد ایرانی + عکس
وی تصمیم گرفته که تا زمانی که جوجه ها از تخم هایشان بیرون بیایند ، کامیون خود را تکان ندهد و اکنون از زمان تصمیمش تا کنون 10 روز گذشته .
وی می گوید : درست است که در این مدت بی کار هستم و امرار معاش ندارم اما آن قمری یک مادر است و من نمی توانم او و فرزندانش را آواره کنم . قمری بر روی تخم هایش نشسته تا سر باز کنند و جوجه ها به دنیا بیایند و دارد تلاش می کند که به هر نحوی که شده از فرزندانش محافظت کند . قطعا خداوند هم همانطور که من از این خانواده حمایت کردم ، از خانواده و فرزندانم حمایت خواهد کرد .

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار