تبلیغات

وينگو: چرا با من اينطور رفتار مي‌کنيد؟

وينگو: چرا با من اينطور رفتار مي‌کنيد؟

ورزش 3/ وينگو بگوويچ سرمربي کروات گل گهر سيرجان مي گويد براي خودش شخصيت دارد و اين برخوردها در فوتبال ايران در شأن او نيست.
ديداردو تيم ملوان و سيرجان در حالي رقم خورد که داور بازي اعلام پنالتي کرد و بازيکنان گل گهر به واسطه اعتراض از زمين بازي بيرون آمدند اما اين بار اين سرمربي نبوده که منجر به خروج بازيکنانش باشد بلکه تصميمي بوده که خود بازيکنان گرفته اند. سرمربي سيرجاني ها در اين خصوص مي گويد: بازيکنانم را به خروج از زمين تشويق نکردم بلکه آنها خودشان از قضاوت داور و خطايي که در محوطه جريمه براي ملواني‌ها گرفت ناراحت شدند و تصميم به ترک زمين گرفتند. در ادامه هم نمي‌دانم چرا اخراج شدم، سرپرست تيم حريف در کنارم قرار داشت؛ نه اعتراضي، نه توهيني، نه تحريک بازيکني؛ هيچ کاري نکردم که مستحق گرفتن کارت قرمز و اخراج از بازي باشم نمي‌دانم چرا بايد با من چنين رفتاري مي‌شد.
او درباره تعللش در کنار زمين و بيرون نرفتنش هم گفت: فرد کوچکي نيستم، چرا بايد با من چنين رفتاري مي‌شد و اخراجم مي‌کردند. بيرون نرفتم از زمين تنها به دليل اعتراض به اخراجم و رفتاري بود که با من شد.
وي درخصوص بازي تصريح کرد: يک بازي سخت را در انزلي پشت سر گذاشتيم. البته زمين چمن و شرايط آب‌وهوايي در اين بازي روي نتيجه‌گيري هر دو تيم تاثيرگذار شد.
وينکو درباره نتيجه اي که حاصل شد گفت: پيش از بازي با نگاه به اين زمين بد انزلي به بازيکنانم گفتم که مهمتر از هر چيزي برايم سلامتي‌شان است و مراقب باشند تا در اين بازي مصدوم نشوند. معتقدم اين بازي نبود بلکه جنگ بود و نتيجه‌گيري در آن خيلي سخت و تساوي در اين بازي عادلانه بود.
او افزود: ما در خيلي از بازي‌ها نتيجه نگرفتيم که در برخي از آنها علت اصلي قضاوت بد داوران بوده است وگرنه بازيکنان ما خوب کار کرده‌اند. در 2 بازي يکي بيرون از خانه و يک بازي خانگي به داوري باختيم نه به حريفان.
سرمربي کروات گل گهر درباره ديدار هفته آينده شان با فجرسپاسي هم مي گويد: هر چه به روزهاي پاياني ليگ نزديک مي‌شويم بازي‌ها برايمان حکم فينال را پيدا مي‌کنند. بازي‌مان با فجر هم بازي آساني نيست آنها در اين بازي از حريفشان برده‌اند و به جز آن مربي بادانشي مثل پيرواني رابالاي سر خود دارند. قطعا بازي سختي خواهيم داشت اما خوشبختانه اين ديدار در سيرجان است و مي‌توانيم از شرايط ميزباني‌مان به بهترين نحو استفاده کنيم.منبع: ورزش 3

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.