تبلیغات

شيطنت روزنامه سعودي بعد از استعفاي کي‌روش/ سرمربي ايران فرار کرد!

شيطنت روزنامه سعودي بعد از استعفاي کي‌روش/ سرمربي ايران فرار کرد!

مهر/ يکي از روزنامه‌هاي عربستان سعودي تيتر شيطنت‌آميزي براي استعفاي سرمربي تيم ملي فوتبال ايران به کار برده است.
استعفاي کارلوس کي روش از سرمربيگري تيم ملي فوتبال ايران بازتاب گسترده اي در رسانه هاي دنيا بخصوص کشورهاي عربي داشته است. اکثر رسانه ها به نقل از خبرگزاري DPA آلمان به ماجراي کناره گيري سرمربي تيم ملي فوتبال ايران ورود و آنرا منعکس کرده اند. با اين حال شکل اين انعکاس در رسانه هاي کشورهاي عربي متفاوت است و هر کدام بهره برداري خاص خود را از اين خبر داشته اند.
به عنوان مثال مي توان به گزارش روزنامه «المدينه» عربستان اشاره کرد که به اين موضوع به شکل عجيبي ورود کرده است. در اين گزارش با تيتر «سرمربي ايران فرار کرد»، آمده است: «رسانه هاي ايراني روز گذشته از استعفاي کارلوس کي روش، سرمربي تيم ملي اين کشور خبر دادند. تاکنون مناقشات زيادي پيرامون نحوه اداره تيم ملي ايران توسط کارلوس کي روش، در اين کشور صورت گرفته است.
برخي از سرمربيان تيم‌هاي باشگاهي در ايران از اردوي آمادگي اخير تيم ملي اين کشور در دبي به شدت ابراز ناراحتي و اعلام کردند که برگزاري اين اردو در اين برهه از زمان، ضروري نبوده است. کارلوس کي روش، سرمربي تيم ملي ايران پس از پايان اردوي آمادگي اين تيم در دبي، بدون اطلاع دادن به فدراسيون فوتبال ايران، تصميم گرفت در دبي بماند.»منبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.