تبلیغات

برگزاری هشتادمین سالگرد پل سفید در کنار رودخانه کارون

هشتادمین سالگرد پل سفید همزمان با برگزاری جشنواره «آبان؛ جشن آّ‌ب‌های خوزستان» در کنار رودخانه کارون برگزار می‌شود.

برگزاری هشتادمین سالگرد پل سفید در کنار رودخانه کارونآذردخت نوذری، کارشناس اکوتوریسم و دبیر اجرایی جشنواره «آبان؛ جشن‌ آب‌های خوزستان» در خصوص نحوه برگزاری این جشنواره به خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: جشن آب‌های خوزستان هر ساله به پاسداشت آب‌های خوزستان در آبان‌ماه برگزار می‌شد اما امسال با تأخیر در تاریخ سیزدهم تا پانزدهم بهمن ماه برگزار می‌شود.

وی افزود: ما هشتادمین سالگرد پل سفید را هم همزمان با برگزاری جشنواره «آبان؛ جشن آب‌های خوزستان» جشن می‌گیریم.

این کارشناس اکوتوریسم اظهار داشت: فراخوان بخش‌های فیلم‌های کوتاه، عکس و متن‌های ادبی این جشنواره اعلام شده است؛ البته تمامی آثار ارسالی باید با موضوع پهنه‌های آبی خوزستان شکل گرفته باشند.

دبیر جشنواره «آبان؛ جشن آب‌های خوزستان» خاطرنشان کرد: این جشنواره امسال در کنار رودخانه کارون برگزار می‌شود و تصمیم برآن است که هر سال در کنار یکی از پهنه‌های آبی خوزستان برگزار شود.
 

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.