تبلیغات

آدم‌ربایی اشتباهی پسر بچه هشت ساله در بم

جامعه > حوادث - کلیدملی نوشت: فرمانده انتظامی "بم" از آزادی پسر بچه هشت ساله ربوده شده و شناسایی و دستگیری دو نفر از هم دستان آدم ربایان با همکاری پلیس "زاهدان" خبر داد و گفت: تلاش برای دستگیری دیگر عوامل این آدم ربایی ادامه دارد.

سرهنگ محمد رضا فداء ضمن تاييد اين خبر گفت: ماه گذشته در پي ربايش پسر بچه اي هشت ساله در يكي از بخش هاي شهرستان بم کشف اين جرم در دستور کار پليس قرار گرفت.

وي گفت: از اين رو ماموران پليس آگاهي با انجام اقدامات اطلاعاتي سرانجام موفق به شناسايي محل اختفا آدم ربايان در يکي از روستاهاي تابعه شهرستان زاهدان شدند.

"سرهنگ فداء" گفت: تيم آگاهي اين فرماندهي پس ازهماهنگي هاي لازم با پليس زاهدان به آنجا عزيمت و با هماهنگي قضايي محل اختفا آدم ربايان را محاصره کرد.

وي بيان داشت: در اين عمليات ماموران ضمن آزادي گروگان، دو متهم زن که اقدام به نگهداري وي كرده بودند را دستگير كردند.

فرمانده انتظامي "بم" در تشريح جزئيات وقوع آدم ربايي، افزود: دو فرد مسلح کودک هشت ساله را به اشتباه به جاي فرزند همسايه از درب منزل مي ربايند، اين در حالي است كه انگيزه آدم ربايي اختلافات مالي با همسايه خانواده اي كه فرزند شان ربوده شده بود، عنوان شده است.

وي ضمن تشکر از همکاري مردم با پليس ياد آور شد: تلاش براي دستگيري عوامل اصلي اين آدم ربايي همچنان ادامه دارد.

۴۷۴۷

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار