تبلیغات

کاش مي‌رفتي، کاش نمي‌آمدي!

کاش مي‌رفتي، کاش نمي‌آمدي!

آي اسپورت/ کاش همان روز که برگشتي به کشورت تا تصميم بگيري، پاي حرف ايميل ات مانده بودي. تو نبايد تصميم ات را عوض مي کردي. حق نداشتي بيايي و ما را به چيزهايي که نداشتيم عادت بدهي تا ديگر هيچ وقت نتوانيم نبودنت را هضم کنيم. تو بايد ما را با همان تيم بي صاحب، شلخته، بدون فرمانده و خسته تنها مي گذاشتي. ما را چه به چهار سال بهترين تيم اسيا شدن؟ ما ديگر عادت کرده بوديم به قهرهاي درون اردويي، به بي اعتنايي به پيراهن ملي، به باند بازي، به «براي هيچ» بازي کردن؛ ما چه مي دانستيم روزي پيراهن ملي مان ان قدر ارزش پيدا مي کند که ستاره هاي پرسپوليس به خاطر ترس از دست دادن پيراهن تيم ملي افسرده مي شوند و روانشناس لازم؟
ما چه مي ديديم روزهايي که سرمربي نود دقيقه زير باران شاگردهايش را تنها نگذارد و با لباس سفيد خيس و موهاي پريشان ثانيه به ثانيه تک تک بازيکن ها را به سمت برد هل بدهد. ما چه مي دانستيم يک روز کسي مي ايد شاخ بازيکن هاي فسيل پرمدعا را مي شکند و برايمان جوان ترين تيم اسيا را مي سازد. تيم جوان رعنايي که براي لباس سفيدشان جان مي کنند. اصلا مي داني! کاش ان روز بعد از گل ششم به بحرين با عجله توپ را دست آندو نمي رساندي براي گل هاي بيشتر. کاش اين اندازه دلبري نمي کردي. نبايد در ازادي جلوي چشم صد هزار تماشاگر و ميليون ها بيننده مشتت را باز مي کردي تا ببينيم تمام مدت بازي با کره، پرچم کشورمان در دستت بوده. اين اندازه شور ملي را نبايد تقويت مي کردي. هيجان گل زده در بازي شب عاشورا را نبايد قورت مي دادي تا اين بار به خاطر اين اندازه انسان بودن و دوست داشتني بودنت اشک بريزيم. در بازي با عراق هم رگ گردنت را نبايد جلوي داور تاب مي دادي.
ما با اين صحنه ها عاشقت مي شديم. تو، ما ديوانه هاي فوتبال را با اين کارها ديوانه تر از قبل مي کردي. تو بايد مي گذاشتي ما با نداشته هايمان سر کنيم. نبايد ما را اين اندازه به شعبده هايت وابسته مي کردي. حالا که کرده اي، حالا که اينجاي کاريم، پس بمان. بمان و کنار جنگجوهايت بجنگ. بمان و دوباره چشم هايمان را به ساعت بدوز. به پيراهن ملي. به چشم هاي مصمم و ان خنده هاي لعنتي عجيب ات پس از هر پيروزي!منبع: آي اسپورت

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.