تبلیغات

استیماچ: با زهیوی و آمانجوآ تیم بهتری می‌شویم

کد خبر: ۴۵۷۱۳۶

۱۱۹۸  بازدید

امروز در آغاز هفته پانزدهم لیگ ستارگان قطر تیم الشحانیه با دو خرید جدید خود به مصاف معیذر خواهد رفت و سرمربی کروات این تیم امیدوار است اولین برد را به ثبت برساند.

ورزش سه: ایگور استیماچ سرمربی کروات الشحانیه بعد از شکست در اولین تجربه خود روی نیمکت الشحانیه برابر الریان عصر امروز در هفته پانزدهم لیگ ستارگان قطر شاگردانش را به مصاف معیذر خواهد فرستاد آن هم در شرایطی که هم می تواند از دو خرید جدید خود بهره ببرد هم این که مدافع ایرانی اش را بعد از هفته ها مصدومیت در اختیار داشته باشد.

استیماچ در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی گفت:« خوشحالم که در تیمی مثل الشحانیه حاضر هستم. تیمی که قابلیت های زیادی دارد و نمایش ما مقابل الریان ثابت کرد که تیم دست و پا بسته ای نیستیم و از امروز تیم واقعی من را مقابل معیذر خواهید دید. ما در خط حمله دو بازیکن جدید گرفتیم که با زهیوی و آمانجوا تیم بهتری خواهیم شد ضمن این که مصدومان هم برگشته اند تا امروز اولین بردمان را بعد از هفته ها جشن بگیریم».

سرمربی کروات در پایان صحبت هایش با اشاره به این که آمده تا مامور نجات الشحانیه شود مدعی شد در دو هفته اخیر تمام شاگردانش خواسته های او را اجرا کرده و باعث امیدواری شده اند تا فصل را با خوشی به پایان برده و جایگاه تیم را در لیگ ستارگان قطر حفظ کنند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.