تبلیغات

خودروهاي شيشه دودي نقره داغ مي‌شوند!

خودروهاي شيشه دودي نقره داغ مي‌شوند!

نسيم/ جانشين رئيس پليس راهور تهران گفت: افرادي که شيشه هاي خودرو خود را بيش از اندازه دودي کنند، ۵۰ هزارتومان جريمه مي شوند.

حسن عابدي در مورد ميزان قانوني دودي کردن شيشه هاي خودروها، گفت: در قانون ميزان و معيار خاصي براي درصد دودي کردن شيشه هاي خودروها مشخص نشده است. اما قانون صراحتا اعلام کرده است که اگر خودرويي شيشه هايش دودي شده است، مامور پليس بايد بتواند داخل خودرو را مشاهده کند. وي ادامه داد: براين اساس ماموري اگر نتواند داخل خودرويي را به علت دودي بودن شيشه ها مشاهده کند، مي تواند اين خودروها را اعمال قانون کند. جانشين رئيس پليس راهور تهران در مود اينکه گفته مي شود نرم استاندارد شيشه دودي از نظر پليس 35 درصد است، تاکيد کرد: به دليل استفاده از وسايل مختلف دودي کردن نمي توان گفت که 35 درصد از نظر پليس استاندارد است اما معمولا درصد کمتر از 30 مورد تائيد پليس است. اما شرط اصلي رويت داخل خودرو با وجود شيشه دودي است. عابدي در مورد ميزان جريمه متخلفان، گفت: براساس کد تخلف 2114، افرادي که اقدام به دودي کردن شيشه خودرو خود به ميزان غير قانوني کنند،50 هزار تومان جريمه و ملزم به اصلاح شيشه خودرو هستند.

وي افزود: در حال حاضر روزانه ماموران پليس با متخلفان برابر قانون در سطح شهر برخورد مي کنند.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: نسيم

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.