تبلیغات

تصاویر حضور مفتی اهل سنت در جمع رزمندگان

به گزارش شیعه آنلاین به نقل از مشرق، مفتی کل اهل سنت عراق روز گذشته با حضور در جمع رزمندگان اهل سنت عضو تشکیلات بسیج مردمی (حشدالشعبی) با آنها دیدار و گفتگو کرد. وی در این دیدار در جریان جزییات عملیاتها و آموزشهای رزمندگان حشدالشعبی قرار گرفته و برای موفقیت آنها در نبرد علیه گروه تروریستی تکفیری داعش آرزوی موفقیت کرد.

حضور مفتی اهل سنت عراق در جمع رزمندگان حشدالشعبی+تصاویر حضور مفتی اهل سنت عراق در جمع رزمندگان حشدالشعبی نشانه وحدت نظر و عمل گروهها و طوایف مخلف عراق برای مبارزه با تروریسم و تامین امنیت این کشور می باشد.

یگان بسیج مردمی عراق دو سال پیش و در پی حمله داعش و عناصر بعثی به مناطق مختلف عراق و در پی فروپاشی ارتش و نیروهای امنیتی عراق و با هدف بیرون راندن تروریستها از خاک این کشور زیر نظر نخست وزیری عراق تشکیل شده است. پارلمان عراق نیز با تهیه طرحی بر قانونی بودن این یگان تاکید کرده است.

حضور مفتی اهل سنت عراق در جمع رزمندگان حشدالشعبی+تصاویر حضور مفتی اهل سنت عراق در جمع رزمندگان حشدالشعبی+تصاویر حضور مفتی اهل سنت عراق در جمع رزمندگان حشدالشعبی+تصاویر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار