تبلیغات

پرداخت ۴۱۵ میلیارد ریال سود به سهامداران در هفته سوم دی

توسط مديریت امور ارتباط با مشتريان و خدمات الکترونيک شرکت سپرده گذاري مرکزي صورت گرفت:

مديریت امور ارتباط با مشتريان و خدمات الکترونيک شرکت سپرده گذاري مرکزي درهفته گذشته بیش از ۴۱۵ میلیارد ریال سود به ۱۹۱۳ سهامدار پرداخت کرد.

به گزارش شمانیوز،مديریت امور ارتباط با مشتريان و خدمات الکترونيک شرکت سپرده گذاري مرکزي درهفته گذشته بیش از 415 میلیارد ریال سود به 1913 سهامدار پرداخت کرد.
به گزارش روابط عمومی سمات، مدیریت امور ارتباط با مشتریان و خدمات الکترونیک شرکت سپرده گذاری همچنین در هفته گذشته، 915 برگ حق تقدم شرکت صنایع پتروشیمی دهدشت  و 102 برگ حق تقدم شرکت افرانت را به امور ناشران این شرکت ها ارسال و تعداد 77 مورد اصلاح مشخصات و تعداد 47 وکالت نامه را تایید کرد.
بر اساس این گزارش، در معاملات هفته گذشته فرابورس ایران تعداد 4600 نفر با استفاده از اوراق حق تقدم تسهیلات مسکن وارد فرایند دریافت تسهیلات از بانک مسکن شدند.
حجم معاملات حق تقدم تسهیلات مسکن در هفته منتهی به 17 دی 95 بیش از244هزار برگه اوراق بود.
معاملات حق تقدم تسهیلات مسکن از سال 89 در شرکت فرابورس ایران آغاز شده است که هم اکنون بیش از 20 نماد حق تقدم تسهیلات مسکن در این شرکت معامله می شود.
منبع:سمات

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.