تبلیغات

«اصغر فرهادي» در جمع رقبايش در مراسم جانبي گلدن گلوب

«اصغر فرهادي» در جمع رقبايش در مراسم جانبي گلدن گلوب

مهر/ سمپوزيوم فيلم خارجي زبان گلدن گلوب از سوي انجمن مطبوعات خارجي هاليوود و سينماتک آمريکا ديشب در هاليوود کاليفرنيا برگزار شد و ميزبان فيلمسازان و ديگر چهره‌هاي مشهور در ۷ ژانويه بود.
به نقل از سايت گلدن گلوب، اصغر فرهادي کارگردان ايراني و سازنده فيلم «فروشنده» در سمپوزيوم فيلم خارجي زبان گلدن گلوب که در سينما مصر هاليوود برگزار شد، شرکت کرد.
در اين مراسم که ساعتي پيش به وقت ايران به کار خود خاتمه داد، اصغر فرهادي با پل ورهوفن کارگردان هلندي ملاقاتي داشت.
پل ورهوفن سازنده «او»، فيلم تحسين شده و رقيب جدي فرهادي در ميان فيلم‌هاي خارجي زبان امسال است.
هدا بنيامينا کارگردان فرانسوي-مراکشي فيلم «دايوينز»، مارن آده کارگردان «توني اردمان» فيلم مطرح آلماني و پل ورهوفن در سمپوزيوم فيلم خارجي زبان.
در بخش فيلم‌هاي خارجي زبان گلدن گلوب ۲۰۱۷ «فروشنده» با فيلم‌هاي «او» ساخته پل ورهوفن از فرانسه، «نرودا» به کارگرداني پابلو لارين از شيلي، «توني اردمان» به کارگرداني مارن آده از آلمان و «ديواينز» به کارگرداني هدا بنيامينا نامزد شده‌اند.
همچنين به نقل از سايت فيلم «فروشنده»، اصغر فرهادي که فيلم‌هايش مضموني اجتماعي و تلخ دارد و بيشتر حول محور خانواده مي‌چرخد، در نشست خبري نامزدهاي جوايز گلدن گلوب به پرسش‌هاي خبرنگاران و منتقدان پاسخ داد.
از آنجا که بيشتر خبرنگاران فکر مي‌کردند که فرهادي از تجربيات خود در زندگي شخصي استفاده کرده و فيلم‌هايش را براساس آن تجربيات مي‌سازد، فرهادي طي سخناني کوتاه از زندگي خود گفت و افزود: بسياري فکر مي‌کنند من تجربيات مشابه فيلم‌هايم را داشته‌ام در حالي که من خانواده خوشبختي دارم و بيست سال است که با همسرم زندگي مي‌کنم.
هفتاد و چهارمين دوره جوايز سالانه گلدن گلوب ۸ ژانويه ۲۰۱۷ (ساعت ۳ صبح دوشنبه به وقت ايران) برگزار مي شود.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.