تبلیغات

شرکت‌های بیمه امروز هم الحاقیه صادر می‌کنند

سااعت24- معاون نظارت بیمه مرکزی گفت: تمامی شرکت‌های بیمه روزهای پنجشنبه و جمعه برای رفاه حال مردم الحاقیه بیمه صادر می‌کنند.

حبیب میرزایی گفت: تمام بیمه نامه هایی که از تاریخ شروع آنها کمتر از یک سال گذشته است، باید برای دریافت الحاقیه بیمه به شعب و نمایندگی های بیمه مراجعه کنند تا از پوشش کامل بیمه ای برخوردار شوند.


وی ادامه داد: با توجه به اینکه از روز شنبه ۲۱ فروردین، ماه حرام رجب شروع می شود و اکثر بیمه نامه ها دارای تعهدی کمتر از ۲۵۳ میلیون تومان است، بیمه گزاران برای دوری از بروز مشکلات باید به شرکت‌های بیمه ای مراجعه کنند و الحاقیه خود را دریافت کنند.

میرزایی افزود: تمام شعب و نمایندگی شرکت های بیمه در این روزها برای صدور الحاقیه در خدمت مردم هستند و به صورت نوبتی خدمات ارائه می دهند.

معاون نظارت بیمه مرکزی گفت: برخی از شرکت‌های بیمه امکان دریافت الحاقیه به صورت اینترنتی را هم برای مشتریان خود فراهم کردند.

میرزایی به هموطنان هشدار داد؛ با توجه به اینکه در صورت بروز مشکل و نداشتن الحاقیه مردم باید بخشی از دیه را از جیب خود پرداخت کنند، گفت: بهتر است هر چه زودتر برای دریافت این الحاقیه به شرکت های بیمه مراجعه کنند.

مهر

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار