تبلیغات

حاشيه‌ تولد ظريف در تلويزيون از زبان تهيه‌کننده

حاشيه‌ تولد ظريف در تلويزيون از زبان تهيه‌کننده

ايسنا/ اخيرا اخباري در برخي رسانه‌ها منتشر شد مبني بر اينکه آيتم ساخته شده درباره تولد محمد جواد ظريف، وزير امور خارجه ايران در برنامه «فرمول يک» اجازه پخش از تلويزيون را پيدا نکرده و سانسور شده است؛ تهيه‌کننده برنامه در اين زمينه توضيح داد.

افشين حسين‌خاني - تهيه‌کننده «فرمول يک» - درباره‌ي اين حواشي گفت: ما دو مدل برنامه‌سازي داريم و برخي آيتم‌ها فقط براي کانال تلگرامي برنامه ساخته مي‌شود؛ چرا که معتقديم کانال ما هم يک رسانه است و بايد براي آن محتوا توليد کنيم.

وي افزود: ضمن اينکه اين شايعه از پايه و اساس، غيرمنطقي است؛ چرا که اگر آيتمي براي پخش در برنامه مجوز نگيرد، طبيعتا آن آيتم را حتي براي کانال هم استفاده نمي‌کنيم، چرا که کانال تلگرامي هم تحت ضوابط جمهوري اسلامي اداره مي‌شود.

تهيه‌کننده «فرمول يک» يادآور شد: درباره تولد دکتر ظريف، ما از آنجا که پنجشنبه و جمعه برنامه نداريم و تولد ايشان هم جمعه (۱۷ دي ماه) بود، پيشاپيش در روز چهارشنبه (۱۵ دي ماه) اين تولد را روي آنتن زنده تبريک گفتيم و آيتمي که در اين رابطه ساخته شده بود نيز روي آنتن رفت.

حسين‌خاني تصريح کرد: اما درباره‌ي آيتمي که روي کانال برنامه منتشر شد و گمانه‌زني‌هاي بي‌پايه و اساسي درباره آن مطرح شده بود بايد دوباره بگويم و تاکيد کنم که برخي توليدات ما صرفا براي کانال هستند. ما تبريکمان را توسط مجري برنامه و پخش يک آيتم ديگر در روز چهارشنبه اعلام کرده بوديم و براي شب تولد وزير امور خارجه نيز آيتمي ساخته بوديم که در کانال منتشر شد و اصلا قراري مبني بر پخش آن روي آنتن، آن هم بعد از تولد دکتر ظريف که ما برنامه داشتيم، نبود.

وي با گلايه از اينکه چرا افرادي که به تهيه چنين اخباري مي‌پردازند قبل از انتشار آن چرا از تهيه‌کننده برنامه به عنوان مطلع‌ترين فرد سوال نمي‌کنند؟ ادامه داد: انتشار خبر بر مبناي حدس و گمان اصلا کار حرفه‌اي به حساب نمي‌آيد؛ ضمن اينکه جالب است بگويم در بيش از دو ماهي که برنامه روي آنتن مي‌رود اصلا تا به حال پيش نيامده آيتمي بسازيم و مجوز پخش نگيرد. مواردي بوده که نياز به اصلاح داشته‌اند اما همواره سرانجام آيتم‌ها به پخش رسيده‌اند، مگر اينکه اصلا براي آنتن توليد نشده باشند، مثل همين آيتم منحصر به فرد تولد دکتر ظريف براي کانال تلگرامي «فرمول يک».

اين تهيه‌کننده در پايان اعلام کرد: کانال ما يک رسانه جدا از تلويزيون است و محتواي آن با برنامه فرق مي‌کند، چرا که نوع مخاطب آن متفاوت است و ما به عنوان برنامه‌ساز بايد خوراک جداگانه‌اي براي کساني که اينترنت باز هستند و کانال‌ها را رصد مي‌کنند توليد کنيم؛ چرا که آنها با مخاطب تلويزيون فرق دارند.

برنامه «فرمول يک» روز چهارشنبه - ۱۵ دي ماه - کمي متفاوت‌تر به روي آنتن رفت و در نهايت حاشيه‌هايي به همراه داشت.

علي ضيا مجري برنامه در جملاتي تولد دکتر ظريف را اينگونه تبريک گفت:

«تولد دکتر ظريف پيشاپيش مبارک، کسي که فارغ از هر جريان سياسي، لبخند شيريني دارند و دفاع جانانه‌اي از جوانان اين مملکت داشته‌اند

ان‌شاءالله هميشه بخنديد آقاي ظريف

خنده‌هايتان قند است»

با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.