تبلیغات

توقيف 600 هزار موتورسيکلت در 9 ماهه امسال

توقيف 600 هزار موتورسيکلت در 9 ماهه امسال

ايلنا/ رييس پليس ترافيک شهري اعلام کرد: حدود ٦٠٠ هزار دستگاه موتورسيکلت در ٩ ماه امسال به دليل تخلفات حادثه ‌ساز توقيف شد.

به گزارش پايگاه خبري پليس راهور نيروي انتظامي، سرهنگ داوود قاسميان گفت: بيشترين تخلف موتور سيکلت ها که در معابر شاهد هستيم، همراه نداشتن کلاه ايمني است که بعضا در صورت بروز تصادف باعث ضربه مغزي راننده مي شود.

وي افزود: تخلفات بعدي که بيشترين فراواني را بين راکبان موتورسيکلت ‌ها دارند و باعث توقيف وسيله آنها مي شوند، به ترتيب حرکات نمايشي، عبور از چراغ قرمز، عبور از پياده رو، حرکت نکردن بين خطوط و تجاوز به گذرگاه عابران پياده هستند.

رئيس پليس ترافيک شهري نيروي انتظامي اعلام کرد: طبق آمار ٩ ماهه اول امسال، ٣٠ درصد کشته هاي تصادفات به عابران مربوط مي شود.

سرهنگ قاسميان افزود: رانندگان بايد توجه داشته باشند که نسبت به حق و حقوق عابران پياده توجه بيشتري داشته باشند، به طور مثال روي خط کشي ها توقف نکنند و تجاوز به گذرگاه هاي عابرپياده نداشته باشند.

وي ادامه داد: البته بعضي عابران هم اين تصور غلط را دارند که در معابر برون و درون شهري هميشه حق تقدم با آنان (عابر) است به همين دليل بعضا مشاهده شده که بدون توجه به اطراف وارد سطح معابر و سواره رو مي شوند که اين موضوع تصادفات ناگواري را به وجود مي آورد.

سرهنگ قاسميان با تاکيد بر رعايت مقررات توسط عابران ، گفت: عابران بايد حتما از گذرگاه هاي عابر پياده، رفت و آمد کنند و براي تردد وارد سواره رو نشوند. همچنين ديده مي شود که باوجود چراغ قرمز براي عابران، شهروندان با بي توجهي به اين موضوع باعث حادثه مي شوند.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ايلنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.