تبلیغات

چاووش‌خوانی در جشنواره موسیقی فجر

نشست رسانه‌ای گروه‌های موسیقی سنتی، نواحی و پاپ؛

کنسرت گروه امامی به شکل بداهه نوازی با آواز، کمانچه، عود و تنبک برگزار می‌شود.

در ابتدای این نشست عنوان شد: به غیر از موسیقی پاپ بلیط‌های تخفیف دانشجویی 30 درصد، هر کارت دو اجرا و هر اجرا دو قطعه بلیط موجود است و دانشجویان می‌توانند به انجمن موسیقی ایران مراجعه کنند.

مهرداد ناصحی سرپرست گروه در این نشست گفت: وقتی از ستاد جشنواره برای اجرای قطعات چاووش پیشنهاد شد، از آنجایی که به موسیقی سنتی پایبند هستم خیلی استقبال کردم.

وی افزود: کنسرت در دو قسمت بداهه نوازی با آواز، کمانچه، عود و تنبک و همچنین با قطعاتی از چاووش در 10 آواز دشتی و بیات و ترک برگزار می‌شود. نوازنده‌های این کنسرت سیاوش برهانی، امین گلستانی، جمشید صفرزاده، کامران یعقوبی، وفا مصباحی، آوا ایوبی، نازنین غنی زاده، آرمین رئوفی هستند.

امامی خواننده گروه آهنگ گفت: افتخار داشتیم برای اجرای مجدد قطعات چاووش درخدمت اساتید بودیم. البته معتقد به اجرای قطعات معاصر برای کنسرت مستقل نیستم اما در قالب جشنواره قابل تامل و قابل پذیرش است.

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.