تبلیغات

معلم جوان بختياري مهمان «باصبح» مي‌شود

معلم جوان بختياري مهمان «باصبح» مي‌شود

باشگاه خبرنگاران/ سهيل سليماني تهيه‌کننده برنامه صبحگاهي شبکه دو با معرفي مهمان روز دوشنبه برنامه «باصبح» بيان کرد: علي تيرگير مال خليفه معلم روستايي در چهارمحال و بختياري فردا مهمان «باصبح» خواهد بود. او اقدامات جالبي در کنار معلمي خود داشته است که در خصوص آنها به گفت و گو مي نشينيم.
من خيلي راحت در بين مردم هستم و به هيچ وجه از آنها کناره گيري نمي کنم، سوار اتوبوس مي شوم، ارتباط زيادي با مردم دارم. موبايل ندارم، هر تماسي لازم باشد را با تلفن خانه مي گيرم؛ در گذشته شغل من مکانيکي بود اما در حال حاضر ماشين هاي جديد را خيلي خوب نمي شناسم. خودم دوچرخه سوار مي شوم، توصيه مي کنم مردم شهرهاي مختلف کارهاي روزمره خود را با دوچرخه انجام دهند.
حق کشتن هيچ حيواني را نداريم
بصيري خاطرنشان کرد: دقت زيادي در اتفاقات اطرافم دارم، از هيچ کدام به راحتي نمي‌گذرم. رفتار خوب با حيوانات را نبايد فراموش کرد.
سال 47 وارد تلويزيون و شبکه دو شدم
دليل عمده‌اي که امروز در برنامه شما حضور پيدا کرده‌ام، مرور خاطرات سال ها پيش و زماني است که وارد تلويزيون شدم. در 17 سالگي «ترن شيکاگو» را در تبريز اجرا کردم. بعد از آن با مرحوم داود رشيدي همين جا آشنا شدم، هفته اي يک بار به او سر مي زدم. اگر هفته اي به ديدن او نمي‌رفتم سراغم را مي گرفت.
آرايشگاه زيبا و يادي از گذشته
خانم برومند براي بازيگران مهماني که در سريال حضور پيدا مي کردند، شاخه گلي زيبا را مي خريد و خودش تقديم آنها مي کرد. هنرمندان بزرگي که برخي از آنها ديگر در بين ما نيستند. از همه آنها بسيار آموختم. سپس چند بيتي را به عنوان آواز خواند و اشاره کرد: باورتان نمي شود که من هيچ دستگاه موسيقي را نمي شناسم، هر کدام از قطعه هاي قديمي داراي قصه هاي مخصوص به خود هستند.
شيهه اسب در استوديو «باصبح»
بصيري خاطره اي از «هزاردستان» تعريف کرد و افزود: صدابردار آن فيلم نگران در آمدن شيهه اسب بود. من کنار استطبل رفتم و صداي شيهه اسب را در آوردم که بعد از ضبط به من گفتند صداي من از اسب ها بهتر بوده است! ما به جز بازيگري هر کمکي از دستمان ساخته بود مضايقه نمي کرديم.
بخش پاياني پرسيدن سوال هميشگي از مهمان بود که بصيري جواب داد: برنامه پنج سال آينده من توکل به خدا است، انشاءالله اين پنج سال خوب باشد، اميدوارم فردا صبح که از خواب بيدار مي‌شوم همه را خوشحال ببينم.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: باشگاه خبرنگاران

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.