تبلیغات

مهارت زندگي/ اهدافي که کسب و کار و زندگي شما را در سال جديد بهبود مي دهند

مهارت زندگي/ اهدافي که کسب و کار و زندگي شما را در سال جديد بهبود مي دهند

ديجياتو/ از آنجايي که تقريبا دو ماه به سال نو مانده، براي ايجاد تغيير در زندگي و بهبود دادن کسب و کارتان خوب است که از همين حالا مواردي که بايد تغيير داد را شناسايي کنيد و نقاط ضعف و قوت تان را بيابيد و با توجه به آن ها، برنامه ي مدوني براي سال جديد بريزيد.

نظم
نظم در زندگي همان قدر اثر مي گذارد که در کسب و کار. از هر چيزي که به کسب و کارتان اضافه نمي کند دوري کنيد. از کاغذ بازي ها گرفته تا ايده هاي بيهوده اي که به کار گرفته ايد. رها کردن اين چيز ها در ابتدا سخت است اما براي پيشرفت تان ضروري است.

سرمايه گذاري
اين روزها بازار سهام قابل اعتماد نيست. اما راه هاي بسيار ديگري براي سرمايه گذاري وجود دارد. هر ماه ميزاني از سود حاصل از درآمد تان را در حساب کسب و کارتان بريزيد. با اين کار در زمان کمي، تغييرات اساسي در کار تان خواهيد دهيد. براي مثال مبلمان شرکت را عوض کنيد، کارت هاي ويزيت شرکت را با طراحي جديد ارائه دهيد، محصول تان را گسترش دهيد و يا بازاريابي را بهتر کنيد و …

پس انداز کردن
راه جديدي براي کم کردن هزينه ها در سال جديد بيابيد. با اعضاي تيم تان ساعتي را به بارش فکري اختصاص داده و راه حل هايي براي مشکلات قديمي بيابيد. کارهايي مانند کم کردن هزينه هاي ظروف پذيرايي و استفاده کردن از سرويس هاي مجاني براي برقراري کنفرانس ها مي توانند در کم کردن مخارج سالانه اثر زيادي ايجاد کنند. با اين کار پول بيشتري را براي گسترش کسب و کارتان اختصاص مي دهيد.

استراحت
معمولا کارآفرينان از اين مورد غفلت مي کنند. يک روز استراحت را به تقويم تان اضافه کنيد. اگر کسب و کار تان خوب پيش رفته مي توانيد چند روزي را به خود استراحت دهيد. اگر به خوبي پيش نرفته، با مرخصي رفتن، از محيط فاصله گرفته و با ايده هاي تازه تري به کار بر مي گرديد.

ساماندهي
با نزديک شدن به سال نو، زمان پرداخت ماليات نيز مي رسد. اين زمان مي تواند براي کسب و کارهاي کوچکي که به سختي از پس هزينه ها بر مي آيند دوره ي پرفشاري باشد. اما از اين زمان استفاده کنيد و سابقه ي مالي تان را مرتب کنيد و پروسه هايي را براي سال جديد در نظر بگيريد تا سال کم استرسي را نسبت به قبل داشته باشيد.

گسترش کار
تعداد مشتري هاي سال آينده يا محصولي که به بازار مي دهيد را براي خود مشخص کنيد. تاکتيک هاي تبليغاتي خود را تغيير دهيد، روابط جديد برقرار کنيد و به دنبال بازارهاي متفاوتي باشيد. حتي اگر فکر مي کنيد کسب و کارتان ظرفيت بيشتري ندارد، پرس و جوي بيشتر از مشتري ها به جذابيت شما مي افزايد.

کمک کردن
کمک کارآفرينان به خيريه ها اثر عظيمي بر جامعه مي گذارد. از طرفي راه خوبي براي پيدا کردن مشتري هاي بالقوه مي باشد. مي توانيد حامي تيم هاي ليگ شويد و يا خدمات يا محصولات مجاني به ديگر مراسم هاي خيريه ها اختصاص دهيد.
اگر شما يک استارتاپ جديدي هستيد و نمي توانيد پول زيادي به خيريه ها دهيد کارهاي ديگري نيز براي جامعه مي توانيد انجام دهيد و مطمئنا رسانه ها به دنبال دليل کار شما خواهند آمد. براي مثال جمع آوري زباله از پارک ها، مرتب کردن کتاب هاي کتابخانه ي عمومي و يا برقراري مراسم هاي مدارس يا مساجد.

مثبت انديشي
اکثر کارآفرينان براي لذت کار وارد آن مي شوند. با اين حال چه در اواخر سال اول چه در پانزدهمين سال ممکن است احساس خستگي به شما دست دهد. از اين رو در سال جديد به اين فکر کنيد که چرا کارتان را دوست داريد. چند تا از دلايل مي تواند از اين قرار باشد: کار کردن براي خودتان، ساعت کاري انعطاف پذير و يا دنبال کردن آرزوهاي تان. به آن دلايل فکر کنيد تا دوباره از کار تان لذت ببريد.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: ديجياتو

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.