تبلیغات

دستبرد به منازل در پوشش نصاب ماهواره

دستبرد به منازل در پوشش نصاب ماهواره

خراسان/ 3 عضو يک باند هم منقلي که در پوشش نصاب ماهواره و تعميرکار خودرو به اموال مردم دستبرد مي زدند توسط ماموران کلانتري شهيد رجايي مشهد دستگير شدند.

فرمانده انتظامي مشهد روز گذشته با بيان جزئياتي از دستگيري اعضاي اين باند گفت: در پي تشکيل چند پرونده سرقت از منازل که با شگردي خاص صورت مي گرفت، گروهي از ماموران تجسس کلانتري شهيد رجايي با فرماندهي سرگرد علي عبدي، تحقيقات کارشناسي خود را با تجزيه و تحليل چگونگي وقوع سرقت هاي مذکور آغاز کردند، سرهنگ محمد بوستاني افزود: بررسي محتويات پرونده ها و بازديدهاي ميداني از محل هاي سرقت نشان مي داد که همه منازلي که مورد دستبرد قرار گرفته اند از مدتي قبل «ماهواره» نصب کرده اند که همين موضوع سرنخي جدي براي پيگيري سرقت از منازل شد چرا که احتمال مي رفت افرادي که به عنوان نصاب ماهواره وارد منازل شده اند در سرقت هاي مذکور نقش داشته باشند بنابراين تحقيقات پليس در اين باره متمرکز شد تا اين که ماموران به اطلاعاتي دست يافتند که مشخص مي کرد يکي از نصابان ماهواره پاتوقي در بولوار حر دارد و لوازم مسروقه نيز نگهداري مي کند اين مقام ارشد انتظامي مشهد اضافه کرد: ماموران انتظامي با کسب دستور و مجوزهاي قضايي از قاضي سيدجواد حسيني (معاون دادستان مشهد) وارد عمل شدند و پاتوق مذکور را که يک خانه مجردي بود مورد بازرسي قرار دادند. وي گفت: در بازرسي از حدود 2 خودروي وانت لوازم مسروقه انواع تلويزيون ، جاروبرقي، رسيور، ديش ماهواره، فرز، پمپ باد، دلر، 10 حلقه لاستيک و ديگر قطعات خودرو کشف و 3 متهم تحت تعقيب نيز دستگير شدند.رئيس پليس مشهد تصريح کرد: بررسي هاي ماموران انتظامي با بازجويي از متهمان نشان داد که آنان نقشه سرقت را پاي منقل و در لانه مجردي مي کشيدند و گاهي نيز يکي از آنان به عنوان تعميرکار، قطعات و لوازم خودروهاي پارک شده در حاشيه خيابان ها را باز مي کرد. همچنين سرکرده باند و همدستش نيز به عنوان نصاب ماهواره منازل را شناسايي مي کردند و پس از بررسي دقيق راه هاي ورود به منزل در فرصت مناسب به اموال مردم دستبرد مي زدند.

سرهنگ بوستاني خاطرنشان کرد: چندين تلفن همراه مسروقه نيز در پاتوق اعضاي اين باند کشف شده است که تحقيقات براي شناسايي مالباختگان همچنان ادامه دارد.


با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: خراسان

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.