تبلیغات

جوان ترین مادر دنیا در سن 5 سالگی حامله شد + عکس -آکا

آکاایران: شاید کمی باورش سخت باشد اما واقعیت دارد که کم سن و سال ترین مادر جهان در سن 5 سالگی مادر شده است . این دختر که متولد سال 1933 می باشد

کم سن و سال ترین مادر جهان :

به گزارش آکاایران: شاید کمی باورش سخت باشد اما واقعیت دارد که کم سن و سال ترین مادر جهان در سن 5 سالگی مادر شده است . این دختر که متولد سال 1933 می باشد در 27 سپتامبر در کشور پرو در منطقه ی آندز به دنیا آمد و دقیقا در 14 می 1939 یعنی دقیقا در سن 5 سال و 8 ماهگی زایمان سزارین خود را توسط دکتر « لوزادا » انجام داد .

او پسری کاملا سالم و با ورزن 2 کیلو و 700 گرم به دنیا آورد و نامش را « جراردو » گذاشت .

حتما با خود می گویید که چگونه چنین چیزی ممکن است ؟ لینا از سن 3 سالگی دوره ی قاعدگی اش شروع شد و در سن 4 الی 5 سالگی مورد تجاوز قرار گرفت و این گونه شد که نامش حتی در زمان خودش بسیار صدا کرد و از آن پس به بعد خانواده ها حواسشان را نسبت به روابط فرزندانشان بیشتر جمع کردند .

,مادر جوان,[categoriy]

جوان ترین مادر دنیا در سن 5 سالگی حامله شد + عکس -آکامادر جوان

آکاایران: جوان ترین مادر دنیا در سن 5 سالگی حامله شد + عکس

جوان ترین مادر دنیا در سن 5 سالگی حامله شد + عکس

لینا در کنار اینکه با سن کمش مادرانه از « جراردو » مراقبت می کرد ، به تحصیل در دبستان و مقاطع بالاتر ادامه داد و هردو باهم و با تفاوت سنی 5 سال و 8 ماه بزرگ شدند . آنها دوران کودکی یشان را باهم سپری کردند و باهم بازی می کردند و جراردو هرگز احساس نکرد که لینا مادرش است بلکه او را مانند دوست صمیمی خود می دانست و به او احترام می گذاشت تا اینکه لینا در سن 39 سالگی با مردی ازدواج می کند و از او صاحب فرزندی می شود .

اما متاسفانه پسر بزرگ لینا « جراردو » در سن 40 سالگی در اثر بیماری مغز استخوان می میرد و اکنون لینا با 79 سال سن در کنار همسر و فرزند دوم خود در شیکاگو زندگی می کند .

,مادر جوان,[categoriy]

,مادر جوان,[categoriy]جوان ترین مادر دنیا در سن 5 سالگی حامله شد + عکس

 

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار