تبلیغات

شاهرودی: نریمان‌جهان باید به دل هواداران برسد

کد خبر: ۴۵۷۳۸۴

۱۲  بازدید

ورزش سه: رضا شاهرودی، بازیکن اسبق تیم ملی و پرسپولیس در مورد اتفاقات رخ داده بین برانکو و کی روش و همچنین نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس صحبت کرده است.

پرسپولیس باید تقویت شود

با توجه به اینکه امید عالیشاه و احمد نوراللهی از تیم جدا شدند، پرسپولیس باید در نقل و انتقالات خوب عمل کند تا جای این بازیکنان به خوبی پر شود. البته نریمان جهان که به تیم اضافه شد بازیکن خوبی است و امیدوارم در ادامه چند بازیکن دیگر اضافه شود. قبلا هم گفتم که پرسپولیس از خط دروازه تا خط حمله به بازیکن جدید نیاز دارد. یک گلر، یک دفاع وسط و یک فوروارد شش دانگ نیاز پرسپولیس است. مهدی طارمی برای تیم زحمت زیادی می کشد ولی چون موقعیت های زیادی را از دست می دهد بهتر است که یک مهاجم خوب در کنارش باشد.

نریمان جهان باید به دل هواداران برسد

معمولا یک سری بازیکنان در تیم خود خوب عمل می کنند. شما دیدید که ساسان انصاری در پرسپولیس فرصت بازی پیدا نکرد ولی الان در تیم خود ستاره است. امیدوارم نریمان جهان درک کند که در چه تیمی است. پرسپولیس تیم بزرگی است و حاشیه هم زیاد دارد. نریمان جهان باید خودش را در دل هواردان جا کند و امیدوارم وارد حاشیه نشود.

فدراسیون باید وارد عمل شود

در قضیه پیش آمده بین کی روش و برانکو فدراسیون باید وارد عمل شود. معمولا به این صورت است که تیم ملی می توانند 72 ساعت بازیکنان را در اختیار داشته باشد. شما ببینید در فاصله یک نیم فصل 3 تا 25 روز بازی ها تعطیل شد و این به تیم ها آسیب می زند. الان توقعات از پرسپولیس بالا رفته است؛ پارسال جام قهرمانی با تفاضل گل از دست رفت و امسال دیگر هم هواداران، پیشکسوتان، خود کادر فنی به چیزی جز قهرمانی راضی نیستند.

اتفاقات پیش آمده روحیه بازیکنان پرسپولیس را به هم ریخته

این مسائلی که کی روش مطرح می کند باعث می شود روحیه بازیکنان به هم بریزد و همین جا به بازیکنان پرسپولیس می گویم که با همین روحیه به کار خود ادامه دهند. مطمئنا با توجه به اینکه تیم ها یک سری بازیکنان را جایگزین می کنند تا نقاط ضعف خود را پوشش دهند کار راحتی در پیش نیست و امیدوارم تیم پرسپولیس با همین روند به کار خود ادامه دهد.

کی روش مربی بزرگی است ولی بهتر است تعامل کند

کی روش مربی بزرگی است و به نظرم در این چند سال باعث رشد تیم ملی شده است و خیلی خوب کار کرده است. ولی باید طوری باشد که با باشگاه ها هماهنگ باشد و نمی شود که هر کاری ایشان می خواهد انجام دهد. باید جلساتی برگزار شود که هماهنگی و تعامل صورت گیرد. اینکه جبهه بگیریم و عده ای از بازیکنان تیم پرسپولیس را از اردو دیپورت کنیم کار حرفه ای نیست. فدراسیون در این میان کار مهمی دارد و باید ترتیبی دهد که مربیان لیگ برتری و کارلوس کی روش در جلسه به هماهنگی برسند و امیدواریم در آینده با این تمهیدات هم تیم ملی موفق باشد و هم تیم های دیگر؛ چون من پرسپولیسی هستم امیدوارم تیم پرسپولیس از این اتفاقات ضربه نخورد.

زمان ما چنین اتفاقاتی سابقه نداشت

در زمان ما اصلا چنین چیزی اتفاق نمی افتاد و مدیران وقت که آقای مصطفوی، عابدینی و صفایی فراهانی بودند به خوبی شرایط را هماهنگ می کردند.

هواداران از تیم حمایت کنند

در پایان امیدوارم هواداران همچنان حمایت خود را از تیم پرسپولی ادامه دهند و نیم فصل دوم هم با همین روند ادامه داشته باشد تا قهرمانی به دست بیاید.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.