تبلیغات

حال ورزش سه گانه ايران خوب نيست

حال ورزش سه گانه ايران خوب نيست

ايسنا/ دلسردي و کناره‌گيري ملي‌پوشان و مشکلات داخلي فدراسيون باعث شده اوضاع و احوال سه‌گانه پيش از هر زمان ديگري به هم ريخته شود، به گونه‌اي که زنگ خطر براي اين رشته نوپا به صدا در آمده است.
سه گانه جزو آن دسته از رشته‌هاي المپيکي است که سرمايه‌گذاري چنداني بر رويش در ايران انجام نگرفته و البته فدراسيون هم گام محکمي براي جان دادن به اين رشته نو پا انجام نداده است. اکنون هم اين رشته اوضاع و احوال خوبي ندارد. يکي از مهم‌ترين اتفاقات کناره‌گيري ورزشکاران با سابقه از سه گانه است . به طوري يکي پس از ديگري دارند کنار مي‌روند و منتهي شدن اعزام‌ها به يک يا دو مسابقه در سال، بر پايي اردو تنها در آستانه مسابقات و در نهايت کنسل شدن برگزاري ليگ برتر مهم‌ترين مواردي است که به عنوان دليل جدايي‌شان از سه گانه اعلام کرده‌اند.
در شرايطي که سه گانه با بي انگيزگي و دلسردي ورزشکارانش دست و پنجه نرم مي‌کند، اوضاع داخلي فدراسيون هم چندان مساعد نيست. رييس فدراسيون که با دبير خود به مشکل برخورد، خواستار عزل او بود. که اين موضوع مورد موافقت اعضاي مجمع قرار نگرفت. پس از آن اعلام شد استعفا کرده اما دبير فدراسيون، بيان‌ کرد، به هيچ وجه استعفا نمي‌دهد با اين حال به فدراسيون هم نمي‌رود. در ميان تمام اين اتفاقات تنها قرباني خود رشته سه گانه است که هنوز جان نگرفته، دارد رو به نابودي مي‌رود، چرا که اگر همين روند ادامه داشته باشد ورزشکاران ديگري هم کناره‌گيري مي‌کنند و زماني که ورزشکار نباشد ديگر آن رشته معنا ندارد.
بحث نبود بودجه و بي پولي تنها بحثي است که در اين سال‌ها و در برابر تمام مشکلات عنوان شده است در حالي که يکي از وظايف رييس فدراسيون باز کردن پاي ‌اسپانسرها و بخش‌هاي خصوصي به فدراسيون است، رشته‌هاي ديگري هستند که با وجود نداشتن پخش تلويزيوني يا بودجه قابل توجه، حداقل توانسته‌اند ليگ برتر خود را سر پا نگه دارند اما در سه گانه ليگ برتر هم پابرجا نماند و سه گانه کاران همان اندک درآمدي هم که داشتند را از دست دادند. سر و سامان دادن مسائل و مشکلات مهم‌ترين نياز اين روزهاي سه گانه است در غير اين صورت شايد در آينده نه چندان دور شاهد اين باشيم که ديگر چيزي از سه گانه باقي نمانده است.منبع: ايسنا

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.