تبلیغات

العین امارات صفر _ ذوب آهن ایران 1 + پخش زنده

ترکیب ذوب آهن:

محمدرشید مظاهری، وحید محمدزاده، محمد نژادمهدی، علی حمام، مهران درخشان مهر، مهدی مهدی پور،دانیال اسماعیلی فر، احسان پهلوان، محمدرضا حسینی، جری بن سون و مهدی رجب زاده.

ترکیب العین:

داود علی البلوشی، اسماعیل احمد، لوکاس فرناندز، عمر عبدالرحمان، احمد برمان، خالد عبدالرحمان، محمد العراقی، خالد عیسی، دیاکی ابراهیم آموا، مُهند سالم و لی میونگ جو.

لحظات حساس:

دقیقه 1:ضربه کاشته بازیکنان ذوب آهن را خالد عیسی مهار کرد.

دقیقه 7: سانتر عبدالرحمان از روی نقطه کرنر با دفع بازیکنان تیم ذوب آهن مواجه شد.

دقیقه 10: پاس عبدالرحمان در داخل محوطه جریمه به کایو رسید که شوت وی با اختلاف ناچیزی نسبت به دروازه ذوب آهن راهی اوت شد.

دقیقه11: شوت کایو در داخل محوطه جریمه با اختلاف زیادی نسبت به دروازه مظاهری راه به جایی نبرد.

دقیقه16:ضربه عمر بازیکن العین با فاصله زیاد راهی کرنر شد.

دقیقه 14:کایو بازهم مانند دفعات گذشته داخل محوطه جریمه ذوب آهن صاحب موقعیت شد و شوت او این مرتبه هم از بالای دروازه به بیرون رفت.

 دقیقه 15: شوت عمر عبدالرحمان از پشت محوطه جریمه با عکس العمل رشید مظاهری راهی کرنر شد.

دقیقه 18:محمدرضا حسینی درون محوطه شش قدم تعادلش را از دست داد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت خطای حسینی را اعلام کرد.

دقیقه 21: عبدالحسین در داخل محوطه شش قدم گلزنی کرد که کمک داور این بازی این گل را به درستی آفساید تشخیص داد تا بازی دو تیم همچنان بدون گل پیگیری شود.

دقیقه 22:عبدالحسین در داخل محوطه صاحب موقعیت گلزنی شد که شوت او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 27:ضربه آزاد عمر عبدالرحمان با اختلاف ناچیزی نسبت به دروازه مظاهری به اوت رفت.

دقیقه 31:ضربه کاشته ای که نصیب ذوب آهن شده بود را رجب زاده روی دروازه العین ارسال کرد که مدافعان العین توپ را به کرنر فرستادند که این ضربه حاصلی برای تیم ذوب آهن نداشت.

دقیقه 37:کایو مانند دفعات پیش در داخل محوطه جریمه ذوب آهن صاحب موقعیت گلزنی شد که با بی دقتی شوت این بازیکن به بیرون رفت.

دقیقه 41: بنگستون با یک ضربه چیپ در داخل محوطه جریمه می توانست نخستین گل این دیدار را به ثمر برساند.

دقیقه 47:ضربه کاشته العین را عمر عبدالرحمان به سمت دروازه ذوب آهن ارسال کرد که اسماعیل مدافع تیم العین در دهانه شش قدم در موقعیت گلزنی قرار گرفت که توپ او با اختلاف کمی نسبت به دروازه مظاهری به بیرون رفت.

دقیقه 50:ذوب آهن صاحب یک ضربه کرنر شد که این ضربه را رجب زاده روی دروازه ارسال کرد که عیسی دروازه بان العین توپ را به راحتی در آغوش گرفت.

دقیقه 57:ذوب آهن در یک موقعیت گلزنی قرار گرفت که پاس عرضی بازیکن ذوب آهن در محوطه شش قدم به جری بنگستون رسید که او هم با ضربه ای آرام گل نخست این دیدار را برای نماینده کشورمان به ثمر رساند.

دقیقه 60:ارسال بازیکن العین روی سر کایو فرود آمد که ضربه سر این بازیکن با اختلاف کمی نسبت به دروازه ذوب آهن به اوت رفت.

حواشی:

*گل آفساید العین از سوی داور این دیدار رد شد.

*در شرایطی که تیم العین میزبان این دیدار است اما هواداران این تیم ترجیح داده اند به جای حضور در ورزشگاه بن زاید بازی تیم محبوب شان را از پای گیرنده های تلویزیونی تماشا کنند.

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.