تبلیغات

زنگنه و وزير انرژي روسيه پشت درهاي بسته چه گفتند؟

زنگنه و وزير انرژي روسيه پشت درهاي بسته چه گفتند؟

فارس/در نشست وزيران نفت ايران و انرژي روسيه تفاهم‌نامه‌هايي که ۲ ماه پيش در مورد توسعه ميادين نفتي و گازي ايران و فروش روزانه ۱۰۰ هزار بشکه نفت ايران به روسيه گفت‌وگو و امضا شد، بحث و بررسي مي‌شود.

الکساندر نواک وزير انرژي روسيه قرار است تا دقايقي ديگر با بيژن زنگنه وزير نفت ايران در طبقه پانزدهم وزارت نفت ديدار کند.

اين گزارش حاکي است، اگرچه محورهاي مذاکرات اين دو وزير اعلام نشده، اما ظاهراً اين مذاکرات در ادامه مذاکرات 2 ماه گذشته وزراي نفت ايران و روسيه است که در مورد فروش روزانه 100 هزار بشکه نفت ايران به روسيه و همچنين مذاکره در مورد توسعه برخي از ميادين نفتي و گازي ايران که با شرکت گازپروم نفت روسيه صورت گرفته بود، انجام خواهد گرفت.

اين گزارش حاکي است، همچنين در سفر پيشين وزير انرژي روسيه به ايران تفاهم‌نامه‌ گازي به منظور توسعه صنعت گاز ايران نيز امضا شده بود که ظاهراً در اين جلسه اين موارد پيگيري و نهايي خواهد شد.

گزارش فارس، اضافه مي‌کند، هم‌اکنون به دليل تأخير وزير نفت ايران اين جلسه با حضور معاون بين‌الملل وزير نفت و برخي از مديران شرکت ملي نفت ايران پشت درهاي بسته برگزار مي‌شود که تا دقايقي ديگر بيژن زنگنه نيز به اين جمع مي‌پيوندد.با کانال تلگرامي «آخرين خبر» همراه شويدمنبع: فارس

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.