تبلیغات

خوش تیپ ترین چهره سیاسی روسیه را بشناسید

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ رعایت کردن ظاهر و به روز پوشیدن لباس از نکاتی است که اغلب چهر ه های برجسته به آن توجه می کنند چرا که معتقدند برای هر کاری در ابتدا باید ظاهری آراسته داشته باشند تا بتوانند ذهنیت مثبت تری را در جامعه مانور دهند.
دیمیتری مدودف نخست وزیر وقت روسیه از دسته چهره های برجسته سیاسی است که به روز بودن را در اولویت کارهایش قرار می دهد و بارها خود را خوش تیپ ترین چهره سیاسی روسیه معرفی کرده است.

هفته گذشته وی در مصاحبه ای اعلام کرد حاضر است تا در زمینه مد رقابت کند چرا که می داند برنده است و خوش تیپ تر از وی وجود ندارد!

خوش تیپ ترین چهره سیاسی روسیه را بشناسید 


وی همچنین به دیگران پیشنهاد می دهد که چطور بپوشند.برای مثال هفته گذشته از نمایشگاه اسباب بازی های رباتیک بازدید کرد جایی که از بچگی به آن علاقه داشت.مدودف در حالیکه در سالن این نمایشگاه مشغول سخنرانی بود ناگهان متوجه فردی شد که ظاهری نا آراسته دارد و رنگ لباس هایش با هم هم خوانی ندارد .او وسط سخنرانی اما با احترام به فرد اشاره کرد و  پیشنهاد داد که چگونه با این رنگ آمیزی لباسش را ست کند.

خوش تیپ ترین چهره سیاسی روسیه را بشناسید  خوش تیپ ترین چهره سیاسی روسیه را بشناسید  مدودف بارها با تیپش توجه عموم را به خود جلب کرده است .وی در یکی از سخنرانی های رسمیش کرواتی به رنگ سبز زمردی با اشکال آبی بسته بود که بسیار مورد توجه عموم بخصوص وبلاگ نویسان قرار گرفت.

اکثریت سلیقه مدودف را عجیب می دانند چون وی هر بار با یک وسیله و یا پوشش مورد بحث و انتقاد قرار می گیرد.برای مثال گاهی کروات های او با گره بسیار بزرگ و یا اشکال غیر طبیعی است و گاهی بند ساعت او شب رنگ و بسیار خیره کننده است.

اخیرا هم ساعت مچی هوشمندش بسیار مورد توجه قرار گرفته که مجهز به جی پی اس،قطب نما ،ارتفاع سنج و فشار سنج است که بیشتر برای ماهیگیری کاربرد دارد.

با وجود تمامی انتقادات او همچنان خود را شیک ترین فرد می داند هر چند که سلیقه وی بسیار عجیب است.

خوش تیپ ترین چهره سیاسی روسیه را بشناسید 

انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.