تبلیغات

فروکش 2 متری راهروی منزل مسکونی موتورسیکلت را بلعید/ حادثه خسارت جانی نداشت + تصاویر

درقسمت راهروی ورودی یک ساختمان قدیمی ساز به علت فروکش ناگهانی زمین کف راهرو، گودالی به عمق تقریبی 2 متر ایجاد شده و یک دستگاه موتورسیکلت نیز در درون آن سقوط کرد.

به گزارش خبرنگار گروه حوادث باشگاه خبرنگاران جوان، پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 در ساعت 10:11 دقیقه صبح امروز بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 28 سازمان آتش نشانی تهران روانه محل حادثه در بزرگراه شهید چراغی، روبروی مجتمع پردیس شدند.

حسین طاهری فرمانده آتش نشانان ایستگاه 28 در این باره اظهار داشت: با رسیدن به محل حادثه مشاهده شد در قسمت راهروی ورودی یک ساختمان قدیمی ساز به علت فروکش ناگهانی زمین کف راهرو، گودالی به عمق تقریبی 2 متر ایجاد شده و یک دستگاه موتورسیکلت نیز در درون آن سقوط کرده است.

فروکش 2 متری راهروی منزل مسکونی موتورسیکلت را بلعید/ حادثه خسارت جانی نداشت

وی علت فروکش زمین را از سوی کارشناسان آتش نشانی در دست بررسی ذکر کرد و افزود: آتش نشانان با حضور در محل، با استفاده از تجهیزات آتش نشانی، موتورسیکلت را از داخل گودال بیرون آوردند.فروکش 2 متری راهروی منزل مسکونی موتورسیکلت را بلعید/ حادثه خسارت جانی نداشت

طاهری با اعلام این که این حادثه مصدومی نداشت، تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی پس از ایمن کردن محل، با استفاده از نوار هشدار دهنده مانع تردد افراد در این محیط شدند و از ساکنان ساختمان خواستند که برای پیشگیری از حوادث نسبت به مرمت آن اقدام کنند.فروکش 2 متری راهروی منزل مسکونی موتورسیکلت را بلعید/ حادثه خسارت جانی نداشت
انتهای پیام/

فروش اسکریپت

اسکریپت مجله تفریحی فان سیتی به فروش میرسد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید.

فروش اسکریپت

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات


جدیدترین اخبار

در انتخاب و نمایش محتوا هیچ دخالت انسانی وجود ندارد لذا از شما خواهشمندیم در صورتی که این مطلب را مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران است به ما گزارش کنید.